Przejdź do strony

Strona

KEK.
NikoBellic91
Poziom: 46
REP.: 3449
Czytelnik
NikoBellic91 dodano: 08.10.2017, 14:45 #1
... no kurfa rzeczywiście, chyba sfiksowałem i wydawało mi się, że przez prawie ostatnie 3 lata w coś grałem :O

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.10.2017, 14:48

Microsoft Über alles
Kriss_Hietala
Poziom: 66
REP.: 10293
Czytelnik
Kriss_Hietala dodano: 08.10.2017 16:23 #2
Pogralbym w disgaea, fire emblem albo hyperdimension neptunia a tu nic nie ma...
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 78
REP.: 52608
Czytelnik
Fox460 dodano: 08.10.2017 17:18 #3
Wystarczy zerknąć na portale z grami i wymienione przez ciebie gry, są nikle popularne u nas w kraju. Wiec czemu ma być ??, rozumiem YAKUZA,MGS,SF,RE ale wymieniasz NISZE o której ludzie mają prawa nawet nie znać. Ja pierwszy przeczytawszy twoje gry myślę sobie "Co to K%$#a za gry, jakieś indyki czy Ki czort ?? " sprawdzam jakieś Anime covery, więc wszystko w temacie.
Napisałeś to tak, jakby twoje gry były rozpoznawalne, problem w tym że np: Hyperdimension jest bardziej znane w USA/JAPONI , a w EUR te gry mają 50% mniejsze zaplecze fanów, o Polsce nawet nie wspominając.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.10.2017 o godz. 17:19

"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Gość
Gość
czupaczups dodano: 09.10.2017 23:50 #4
Te wszystkie znane i słabe slogany, gify i inne badziewia są tworzone przez debili co mają jakieś parcie na niechęć do danej marki. Xbox, PlayStatio, PC, Nintendo - na każdej platformie bawią się miliony. Tyle że jakiś debil zacznie spalić w internecie (slogany,gify,filmy na YouTube, hejty etc.) tylko po to żeby sobie sobie powiększyć...
Nie wiem czy ta betonowa mentalność u wielu osób jest od urodzenia czy jednak tak zaczęło walić na dekiel pewnego razu.
They see me trollin', they hatin'
noobkiller
Poziom: 46
REP.: 3656
Czytelnik
noobkiller dodano: 10.10.2017 00:24 #5
Xbox ma gry, ale mało ma gier wyłącznie na Xboksa. Microsoft zmultiplatformował gry, które byłyby dobrą inwestycją w markę.
Woleli mieć szybsze zyski krótkoterminowo niż późniejsze, ale na dłuższą metę. Ich wybór.
Fanboy trzaskajacego plastiku
majster1981
Poziom: 67
REP.: 30286
Czytelnik
majster1981 dodano: 10.10.2017 09:44 #6
Narzekać na co? Na kupke wstydu mam ok 20 tytułów do nadrobienia a mówię o dużych tytułach bo ostatnio z ręką na sercu wiele więcej frajdy dają gry nie zależne bo oferują dużo więcej nowych pomysłów.
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 11.10.2017 13:49 #7
No bo nie ma. Szczególnie dla tych którzy mają tylko PS4

Nie licząc tego co już mam zaklepane z Golda. No i ta wsteczna kompatybilność nikomu nie potrzebna.
Zdecydowanie nie ma w co grać.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.10.2017 o godz. 13:51

piwerko
+kwa
Poziom: 51
REP.: 4563
Czytelnik
+kwa dodano: 11.10.2017 13:59 #8
Wbiłem na wiki. A tam List of Xbox One games -> There are currently 1364 games on this list. Więc są gry, nie rozumiem takiego gadania o braku gier.
2019 rokiem Death Stranding
SajmonLDZ
Poziom: 64
REP.: 16822
Czytelnik
SajmonLDZ dodano: 11.10.2017 15:26 #9
Mysle, ze w tekscie "xbox nie ma gier" jest sporo prawdy bo z tych 1364 gier wiekszosc jest na plejce i oprocz tego, ze ogra sie je u konkurencji to ma sie na wyciagniecie reki wiele ekskluzywnych gier aaa ktore juz sa i te ktore nadejda.
Leniwe bydle
AkodoRyu
Poziom: 41
REP.: 2522
Czytelnik
AkodoRyu dodano: 11.10.2017 15:36 #10
"Xbox nie ma gier..." to tylko skrót myślowy od "Xbox ma znacznie mniej gier na wyłączność, niż konkurencja, co sprawia że w oczach osób postronnych wypada gorzej, niż rzeczona konkurencja".
Gość
Gość
dajpanrubla dodano: 11.10.2017 16:07 #11
Osoby postronne nawet o tym nie wiedzą. Raczej widzą znane serie które na XONE również wychodzą.
Gość
Gość
czupaczups dodano: 11.10.2017 18:18 #12
Ale to idiotyczne, bo nie dość, że w większości przypadków w newsach już jeden z pierwszych komentarzy idzie "Xbox nie ma gier" mimo, że taka osoba ma na myśli gry na wyłączność. Idąc tym tokiem myślenia mogę zacząć się czepiać: "PS4 nie ma wstecznej kompatybilności" "PS4 nie ma Play Anywhere" "PS4 nie ma usług na konsoli takich jak EA Access i Xbox Game Pass".
Zmiana "polityki" Microsoftu na temat gier ekskluzywnych budzi wiele emocji. Szkoda tylko, że cały czas te same osoby to wypominają tekstami "Xbox nie ma gier". Bądźmy ludźmi i rozmawiajmy, bo po to są fora, portale i możliwości komentowania.
Czemu pokazywana jest tylko jedna strona medalu? Sony w tej generacji postępuje bardzo agresywnie. Gracze są bombardowani grami na wyłączność, ekskluzywną zawartością itd. Idzie to w duże ilości. Chcecie zobaczyć hipokryzję?
PS4 posiada le to idiotyczne, bo nie dość, że w większości przypadków w newsach już jeden z pierwszych komentarzy idzie "Xbox nie ma gier" mimo, że taka osoba ma na myśli gry na wyłączność. Idąc tym tokiem myślenia mogę zacząć się czepiać: "PS4 nie ma wstecznej kompatybilności" "PS4 nie ma Play Anywhere" "PS4 nie ma usług na konsoli takich jak EA Access i Xbox Game Pass".
Zmiana "polityki" Microsoftu na temat gier ekskluzywnych budzi wiele emocji. Szkoda tylko, że cały czas te same osoby to wypominają tekstami "Xbox nie ma gier". Bądźmy ludźmi i rozmawiajmy, bo po to są fora, portale i możliwości komentowania.
Czemu pokazywana jest tylko jedna strona medalu? Sony w tej generacji postępuje bardzo agresywnie. Gracze są bombardowani grami na wyłączność, ekskluzywną zawartością itd. Idzie to w duże ilościekskluzywnie zawartość Destiny (kończy się podobno w grudniu tego roku) - nikt nie widzi problemu. Tak samo w grach Destiny 2, Batman, AC: Syndicate etc.
Wiele gier nie ujrzało Xboxa One - Darkest Dungeon, Skyforge, War Thunder, Hellblade, Nier: Automata etc. - wszystko ok

Path of Exile, PUBG najpierw na Xbox One - ale jak to?! (Pomijam możliwość ogrzania na PC, bo przecież każdy go ma i to mocnego)
Rise od the Tomb Rider, Dead Rising 4 - trafiły też na PS4 a i gry fajne, fajne...

Sony robi wszystko żeby mieć jak najwięcej sprzedanych konsoli. Szkoda że w tej sytuacji przy takich praktykach, temat dobra graczy nie jest podejmowany. No tak... Sony.
Dla wszystkich coś jest albo czarne albo białe. Sony i Microsoft ma wady tylko chyba niektórzy myślą, że Sony ich nie ma.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.10.2017 o godz. 18:26

Microsoft Über alles
Kriss_Hietala
Poziom: 66
REP.: 10293
Czytelnik
Kriss_Hietala dodano: 13.10.2017 17:08 #13
Miesiąc temu było 1200...maja rozmach skurczysyny.
Folion
Poziom: 43
REP.: 1125
Czytelnik
Folion dodano: 13.10.2017 17:51 #14
Osoby, które głoszą teorię poruszoną w temacie dyskusji to ja zapytam... skąd Wy macie na to wszystko czas? Nie ukończyłem nawet 10% gier z biblioteki XO, które chciałbym ukończyć najzwyczajniej w świecie z powodu braku czasu. A ludzie i tak narzekają, że nie ma w co grać. Zazdroszczę takim.
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 78
REP.: 52608
Czytelnik
Fox460 dodano: 14.10.2017 20:56 #15

Folion napisał:

Osoby, które głoszą teorię poruszoną w temacie dyskusji to ja zapytam... skąd Wy macie na to wszystko czas? Nie ukończyłem nawet 10% gier z biblioteki XO, które chciałbym ukończyć najzwyczajniej w świecie z powodu braku czasu. A ludzie i tak narzekają, że nie ma w co grać. Zazdroszczę takim.

Najwięcej do powiedzenia mają osoby nie posiadające Xboxa One. Dziwne że posiadacze XO, nie wbijają do tematów PS4 i nie rzucają hasłami typu EXY,EXY są najważniejsze itd:. Zazwyczaj są inne posty typu że jest Ok ale szału nie ma, bo w wielu przypadkach to się sprawdza, a nie że ktoś piszę to na złość. Gdy u konkurencji nie ma czegoś takiego jak średni/słaby jest tylko bardzo dobry albo świetny. Co już według mnie jest naginaniem rzeczywistości.
Sam miałem plan kupić PS4 w tym roku, ale chyba się nie wyrobię, może na początek przyszłego roku, to jednak nie jest to sprzęt który jest bardzo drogi. A wiem jedno, że gier do ogrania mam 2x mniej niż za czasów PS3.
NA XO faktycznie super nie jest, ale pisanie że nie ma gier jest ostrym przegięciem, zwłaszcza tych na których można ograć na W10 a posiadacze jedynie słusznej platformy tego nie robią, bo po prostu nie mają sprzetu do ogrania, no i tutaj nasuwa się kolejny tekst "ogram na PC" sęk w tym że nie ograją, bo to jest nic innego jak czyste zgrywanie się. A dla większości tych ludzi, MEGA wydatkiem było wydać 2k-1,5K a potem 1K na PlayStation 4. A oni rzucają hasłami bez pokrycia, jakoby wydatek 4-5K na PC nie było niczym wielkim.

Niestety bestsellerów tej generacji mamy ze świecą szukać, jak na razie jest tylko Uncharted 4, TLOU: Remaster, no i być może Crash (2016) nim zostanie. A są ludzie na tym portalu (palcem nie będę wskazywał) dla których 2 miliony a 2,2 miliona czyni z gry Bestsellerem, proponuję takim osobom zapoznać się czym jest pojęcie Bestsellera.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 14.10.2017 o godz. 21:04

"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych