Forum - Platforma - Multiplatformowe - PRO/XOX/PC a może Switch?

Dziki żbik
Poziom: 35
REP.: 648
Czytelnik
Dziki żbik dodano: 18.07.2019, 10:03 #1
Cześć, na wstępie pozwolę sobie powiedzieć że jeśli jesteś fanbojem któregoś obozu to pewnie powinniśmy się zostać w tym miejscu bo będzie o konsolach w moim prywatnym odczuciu.

Do rzeczy od jakiegoś czasu mam ochotę sprawić sobie nową konsolę, obecnie posiadam PS3 FAT ze wsteczną (bo lubię grać w starsze gry) i ps4 slim gdyż wygoda fotela i telewizora coraz bardziej odciąga mnie od PC z którego się wywodzę, miałem krótką przyjemność z x360 ale tak naprawdę ps4 to moja pierwsza konsola po latach pecetowania.

Tu pojawia się moje pytanie do was co kupić teraz, ciepło spoglądam w stronę PS4 PRO, ale w sumie wytrzymam do tego 2020 do PS5 wiec może jednak coś innego?
Xbox ONE X też mnie kusi, chętnie pogram w Halo i Gearsy ale tak naprawdę najbardziej cieszy mnie możliwość ogrania KOTORa w lepszej grafice i na padzie przed tv plus miałbym pada do PC który też trafi pod tv bo zwyczajnie tam mi się lepiej gra.

Skoro już o PC mowa to może jednak kupić RTX nowego i pada i cieszyć oczy szalonymi klatkami,
tylko na PC tylko nie mam w co grać bo starsze gry nie ogarniają pada a nie będę grać na jakieś desce na fotelu albo stawiać biurka przed tv a z nowych to albo już grałem albo nie ma na PC albo nie mam w planach w to coś grać.

Jest też opcja by nową konsolą był Switch, ale powiem szczerze że chodzi mi tylko o Zelde ew. Poksy jak będą w jakiejś mega promocji za 20 cebul, plus używanie tylko w docku bo zwyczajnie ani w pracy ani z psem ani w trasie nie mam jak grać na switchu kłopotliwe jest też to że żadne Mario, Fire Emblem, ani indyki mnie nie interesują.

Co myślicie?
Ktoś jeszcze wacha się nad przejściem na PRO/XOX bo koniec generacji już tuż a z drugiej strony loadingi i generalnie ślimakowatość UI konsoli powoduje ze chętnie kupie mocniejsza i ssd żeby chociaż trochę szybciej było?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 70
REP.: 19807
Czytelnik
RasMass dodano: 18.07.2019 10:21 #2
Ja sam posiadam podstawową wersję PS4 i nie mam zamiaru inwestować w PRO, bo lepsza rozdziałka czy HDR nie jest dla mnie tak istotny żeby inwestować w ten sprzęt. Niedługo pojawi się PS5 i wtedy dopiero będę kupował nowy sprzęt od Sony.

W X-a w tej generacji nie inwestowałem, bo nie było tam dla mnie żadnych EXów must-have, dlatego też ONE kupię sobie kiedyś, przy okazji, do kolekcji :)

Switcha jeszcze nie mam, ale kupię w tym roku, jak tylko wyjdzie już wersja z pojemniejszą baterią. Pograć sobie w Diablo 3 czy Wieśka 3 w kibelku to moje małe marzenie hehehe

O PC nic nie napiszę, bo nie używam do grania :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 92
REP.: 81562
Czytelnik
Cherubinek dodano: 18.07.2019 19:49 #3
Przede wszystkim piszemy "waha" tak jak "wahadło".

Ja już nic poza grami nie kupuję w tej generacji. Ostatnio kupiłem słuchawki, z których jestem zadowolony i to wystarczy. Wyjdzie PlayStation 5 to kupię konsolę, zapewne na premierę, a niedługo później telewizor. Półtora roku szybko zleci Smiley
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Ludziolak
Poziom: 30
REP.: 330
Czytelnik
Ludziolak dodano: 18.07.2019 20:55 #4
Hej,

Skoro ps4 już masz, to według mnie rozsądniej byloby kupić xox / switch-a. Xox - wszystkie gry Microsoftu ograsz za małe pieniądze w passie + jeżeli weźmiesz ultimate, to bedziesz miał przy okazji kilka sztosów do pc-ta. Switch - jeśli dla jednej gry, to może warto poczekać z rok - dwa na kolejną rewizję sprzętu z mocniejszymi bebechami i czymś, co Cię jeszcze zainteresuje.

Dziki żbik napisał:

Cześć, na wstępie pozwolę sobie powiedzieć że jeśli jesteś fanbojem któregoś obozu to pewnie powinniśmy się zostać w tym miejscu bo będzie o konsolach w moim prywatnym odczuciu.

Do rzeczy od jakiegoś czasu mam ochotę sprawić sobie nową konsolę, obecnie posiadam PS3 FAT ze wsteczną (bo lubię grać w starsze gry) i ps4 slim gdyż wygoda fotela i telewizora coraz bardziej odciąga mnie od PC z którego się wywodzę, miałem krótką przyjemność z x360 ale tak naprawdę ps4 to moja pierwsza konsola po latach pecetowania.

Tu pojawia się moje pytanie do was co kupić teraz, ciepło spoglądam w stronę PS4 PRO, ale w sumie wytrzymam do tego 2020 do PS5 wiec może jednak coś innego?
Xbox ONE X też mnie kusi, chętnie pogram w Halo i Gearsy ale tak naprawdę najbardziej cieszy mnie możliwość ogrania KOTORa w lepszej grafice i na padzie przed tv plus miałbym pada do PC który też trafi pod tv bo zwyczajnie tam mi się lepiej gra.

Skoro już o PC mowa to może jednak kupić RTX nowego i pada i cieszyć oczy szalonymi klatkami,
tylko na PC tylko nie mam w co grać bo starsze gry nie ogarniają pada a nie będę grać na jakieś desce na fotelu albo stawiać biurka przed tv a z nowych to albo już grałem albo nie ma na PC albo nie mam w planach w to coś grać.

Jest też opcja by nową konsolą był Switch, ale powiem szczerze że chodzi mi tylko o Zelde ew. Poksy jak będą w jakiejś mega promocji za 20 cebul, plus używanie tylko w docku bo zwyczajnie ani w pracy ani z psem ani w trasie nie mam jak grać na switchu kłopotliwe jest też to że żadne Mario, Fire Emblem, ani indyki mnie nie interesują.

Co myślicie?
Ktoś jeszcze wacha się nad przejściem na PRO/XOX bo koniec generacji już tuż a z drugiej strony loadingi i generalnie ślimakowatość UI konsoli powoduje ze chętnie kupie mocniejsza i ssd żeby chociaż trochę szybciej było?
Dziki żbik
Poziom: 35
REP.: 648
Czytelnik
Dziki żbik dodano: 19.07.2019 08:45 #5
Fakt, pupa jestem ale nie widzę opcji edit Unhappy

Cherubinek napisał:

Przede wszystkim piszemy "waha" tak jak "wahadło".

Ja już nic poza grami nie kupuję w tej generacji. Ostatnio kupiłem słuchawki, z których jestem zadowolony i to wystarczy. Wyjdzie PlayStation 5 to kupię konsolę, zapewne na premierę, a niedługo później telewizor. Półtora roku szybko zleci Smiley
Ak-47
Poziom: 47
REP.: 3815
Czytelnik
Ak-47 dodano: 23.07.2019 15:01 #6
Jak wolisz kanapowy styl, to lepiej switcha kupić, bo ma więcej exów niz xbox, a w xboxie to większośc gier znajdziesz też na ps4. Ewentualnie Nvidia shield, to taki android tv + platforma do strumieniowego grania :)
https://twitter.com/Lukasz580
Marous
Poziom: 51
REP.: 4625
Czytelnik
Marous dodano: 31.07.2019 10:33 #7
Sam posiadam pro i xox i wcale jakoś nie czekam na nowe konsole bo te oferują dla mnie już teraz super grafikę oczywiście musisz mieć tv 4k by to docenić
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 91
REP.: 16389
Czytelnik
Carnage dodano: 01.08.2019 22:36 #8
Jeśli posiadasz już PS4 slim to nie widzę sensu w zakupie PS4 Pro - w przyszłym roku premiera PS5, które według specjalistów będzie posiadało wsteczną kompatybilność.
Całkiem niezłym wyborem byłby zatem Xbox One - szczególnie jeśłi masz zaległości z poprzedniej generacji - dzięki wstecznej można je nadrobić i pograć w kilka nielicznych "półexów" (bo dostępnych też na PC) z obecnej generacji. Jeśli chodzi o Switch to się nie wypowiem bo to nie moja bajka.
Welcome to Silent Hill...
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 89
REP.: 103640
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 02.08.2019 05:09 #9
Jak masz Slim to Pro w obecnej chwili nie warto kupować skoro PS 5 ma mieć wsteczną. Xbox hmm jak masz dobrego PC to też możesz sobie odpuścić. Switch no jest naprawde spoko, ale poczekaj na model z dłużej działającą baterią lub na tego PRO co jest plotką.
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 91
REP.: 16389
Czytelnik
Carnage dodano: 02.08.2019 16:37 #10

Maciej2801 napisał:

Switch no jest naprawde spoko, ale poczekaj na model z dłużej działającą baterią lub na tego PRO co jest plotką.

W chwili obecnej ma wychodzić wersja Switch Lite, ale to chyba raczej głownie dla tych którzy preferują rozgrywkę mobilną.
Welcome to Silent Hill...
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 89
REP.: 103640
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 02.08.2019 17:38 #11
Zapowiedzieli i pisali już na PPE o Switchu z większą baterią. Nowa wersja konsoli.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 02.08.2019 18:35 #12
To nie ma być większa bateria, ale mniejszy pobór energii przez procka.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 70
REP.: 19807
Czytelnik
RasMass dodano: 02.08.2019 20:02 #13
Różnica ma być jednak na tyle znaczna, że ja czekam właśnie na tą wersję konsoli i jak wyjdzie to w końcu kupię :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 07.08.2019 13:26 #14
Teraz się okazuje, że bateria ma być nawet mniejsza. Ten Lite zaczyna wyglądać coraz bardziej na wersję budżetową.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych