Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 51
REP.: 5182
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 04.07.2019, 20:24 #1
Co tu jeszcze można by poprawić? Jakieś propozycje? Według mnie mogli by jedynie przywrócić analogi z siódmej generacji (w sensie by były większe i miały większe pole manewru), no i dodać panel dotykowy, jeśli projektują gry myśląc też o nim. A o bezprzewodowym ładowaniu nie wspominam Mrugnięcie
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 92
REP.: 81104
Czytelnik
Cherubinek dodano: 05.07.2019 09:29 #2
Jakiś nowy kolor by się przydał Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 05.07.2019 09:45 #3
Żarty żartami, ale bardzo bym się ucieszył gdyby Microsoft poszedł wreszcie w inne barwy urządzeń niż czarny. Czemu wszystkie konsolę takie są?! Ja wiem, że styl, ale no bez przesady...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 05.07.2019 09:56 #4
Są też białe przecież.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 77
REP.: 49510
Czytelnik
Fox460 dodano: 19.07.2019 22:42 #5

Pieknykapec napisał:

Co tu jeszcze można by poprawić? Jakieś propozycje? Według mnie mogli by jedynie przywrócić analogi z siódmej generacji (w sensie by były większe i miały większe pole manewru), no i dodać panel dotykowy, jeśli projektują gry myśląc też o nim. A o bezprzewodowym ładowaniu nie wspominam Mrugnięcie

Jest sporo do poprawy, z tego względu że pady od Xboxa One mimo iż wygodne i przyjemne w użytkowaniu to są ogólnie gorszej konstrukcji i bardziej wadliwej. Zmiany jakie wprowadził pad z Xboxa One a było bodaj 72 poprawki/zmiany względem pada Xboxa 360, wprowadził też wady.

Tak jak w X360 nic nigdy mi nie padało, tak w XO nie jednej osobie np: analog wysiadł. Panel dotykowy zupełnie według mnie zbyteczny, mało który developer np: w Padzie od PS4 używa Panelu do czegoś sensowniejszego niż np: CLICK i otwarcie mapki świata. W Days Gone fajnie to rozwiązali przejechanie paluchem po panelu dotykowym w 4x kierunki świata = powoduję otwarcie 4x różnych opcji.

Analogi w XO są faktycznie wadliwe, ale mogli by też poprawić konstrukcję pada, aby nie było żadnych zakrzywień itd: czasem zdarza się że obudowa pada nie jest złożona poprawnie albo po prostu jakaś częśc obudowy nie jest na równi z inną. Sądzę że pad od scarlett na starcie powinien być jakościowo takim Elite Padem ver 2. który otrzymujemy na starcie wraz z konsolą. A nie coś ELITE gdzie trzeba to kupić osobno za 2x większe pieniądze.

Jak chcą też dać akumulator to koniecznie:
- Akumulator z możliwością swobodnej wymiany na inny niż od MSU który byłby w zestawie z padem.
- Moc podstawowego akumulatora minimum 3,5K MaH
- Możliwość wpakowania 2x baterii/akumulatorków (2xEnelopy PRO = 5K MaH)

Albo po prostu dać pada z KOSZYKIEM = Ty decydujesz czy dajesz akumulator czy Baterię. Mieć wybór ważna rzecz, skazując gracza na wbudowany akumulator o słabej mocy = nie ma nic gorszego. Aaaa preteksty od pseudo prawdziwych graczy że każdy w domu powinien posiadać 2x pady i stację dokującą, są co najwyżej tak śmieszne jak ich definicja bycia prawdziwym graczem.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 20.07.2019 13:05 #6
Miliamperogodziny oznaczamy mAh, a nie MaH Eh

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.07.2019 o godz. 13:06

Ten fajny koleś
Pieknykapec
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 21.07.2019 09:30 #7
Pewnie próba szybkiego użycia capslocka
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 21.07.2019 13:04 #8

Pieknykapec napisał:

Pewnie próba szybkiego użycia capslocka

Dwa razy z rzędu?.. Wątpię.
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 77
REP.: 49510
Czytelnik
Fox460 dodano: 23.07.2019 14:59 #9

Naprawdę chciałbym mieć tyle czasu, aby przejmować się takimi błahostkami.
Może co niektórzy powinni w ogóle zmienić forum na inne MrGreen.

Jestem tego zdania "nie masz nic sensownego do napisania, na temat" nie pisz w cale. Bo robisz po prostu spam, albo być może jest to spowodowane, brakiem sensowniejszych argumentów i typowym czepialstwem ¯\_(ツ)_/¯

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.07.2019 o godz. 15:01

"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 23.07.2019 15:03 #10
Najbardziej sensownie to doradzałeś Sony, żeby kupili Naughty Dog MrGreen

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych