SKLEP

Forum - Platforma - Nintendo - Pokemon Gold/Silver/Crystal - jaki team?

Za Gomeza!
tedd
Poziom: 48
REP.: 4235
Czytelnik
tedd dodano: 13.06.2019, 00:33 #1
Siemano, zacząłem grać ostatnio w Pokemon Crystal. Mam doświadczenie z Pokemonami I (Fire Red) i III (Emerald) generacji, ale mało wiem o stworkach z generacji II. Jakieś porady odnośnie dobrego, zbalansowanego teamu? Jako startera wybrałem Cyndaquila. Z góry dzięki za podzielenie się wiedzą i doświadczeniem!
Powiedzmy sobie szczerze: przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!
HAPTYCZNE WIBRACJE!!!
Guile
Poziom: 75
REP.: 23690
Czytelnik
Guile dodano: 15.06.2019 23:40 #2
Ja tam całą grę przeszedłem Totodilem (+jego ewolucjami). Potem dodałem sobie Lugie i Ho-oha. Reszta Pokemonów była raczej na pokaz. Jeśli nie zamierzasz grać bardziej kompetytywnie, to robienie sobie jakiegoś konkretnego teamu do wygrywania mija się raczej z celem. Aczkolwiek w tej wersji Battle Tower jest chyba i tam faktycznie można mieć problemy, bo poziomy Poków są skalowane do 50, więc nie da się grać na pałę Pokemonem ze znacznie wyższym poziomem od reszty. :P
Za Gomeza!
tedd
Poziom: 48
REP.: 4235
Czytelnik
tedd dodano: 16.06.2019 23:52 #3
No nie wiem, pamiętam, że jak grałem w Pokemon Emerald (moje pierwsze poksy) to miałem team złożony z randomowych pokemonów, tylko wyexpionych na wysokie poziomy. Doszedłem na luzie do Elite Four po czym się odbiłem - nie dałem rady ich sforsować. Musiałem zacząć od nowa, tym razem starannie dobrałem team, tak by był zbalansowany i uniwersalny. Za drugim podejściem Elite Four to była już łatwizna. Stąd to pytanie Mrugnięcie Poświęcenie czasu na expienie słabego poka, to nie najlepsze spędzenie wolnego czasu xD
Powiedzmy sobie szczerze: przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!
HAPTYCZNE WIBRACJE!!!
Guile
Poziom: 75
REP.: 23690
Czytelnik
Guile dodano: 17.06.2019 21:19 #4
Wiesz, wiele osób twierdzi, że gym leaderka Whitney w Goldenrod była trudna do przejścia w Gold/Silver/Crystal, bo używała Miltanka, który jako typ normalny nie miał specjalnych słabości na tym etapie gry. Ja nie pamiętam niczego szczególnego w tej walce. Zresztą podobnie było z pierwszym genem, gdzie ludzie odbijali się od Brocka, gdy mieli Charmandera lub Pikachu, a ja tym Pikaczem rozpirzyłem Brocka, bo tyle grindowałem przez przypadek. xD

Jak chcesz to znalazłem coś takiego, może się przyda:
https://pokem(...)-crystal

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych