Forum - Platforma - Sony - Wrażenia z oferty PS PLUS

Przejdź do strony

Strona

Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 70
REP.: 19752
Czytelnik
RasMass dodano: 21.07.2019 08:44 #31
A po co sprzedawać z kontem?
Nie masz zamiaru nigdy wrócić do gier które zebrały ci się w Plusie?
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
sprinter311
Poziom: 33
REP.: 1044
Czytelnik
sprinter311 dodano: 21.07.2019 17:15 #32

RasMass napisał:

A po co sprzedawać z kontem?
Nie masz zamiaru nigdy wrócić do gier które zebrały ci się w Plusie?

Na pewno nie wrócę z 3 powodów:
1brak czasu
2kupka wstydu gier nie ogranych wcale
3nowe tytuły
sprinter311
Czytelnik
sprinter311 dodano: 21.07.2019 17:18 #33

Cherubinek napisał:

sprinter311 napisał:

Ja czekam jeszcze troszkę i sprzedaje swoją konsolę i czekam na nową generacje, jeszcze nie wiem tylko czy z kontem czy bez

Poczekaj ze sprzedażą aż nowa generacja będzie tuż, bo na czym będziesz grał?.. Mrugnięcie

Plan jest prosty po potwierdzeniu ceny i daty premiery ps5 moje ps4 i vita idą na sprzedaż. Wtedy pre-order na ps5 i przenośny switch(ten nowy z premierą we wrześniu) za vitę :). Więc do premiery będę grał na switchu jeśli szybko sprzedam konsole
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 91
REP.: 16356
Czytelnik
Carnage dodano: 23.07.2019 14:38 #34
W sumie taki mały odpoczynek od grania na sprzęcie od Sony się przyda. Potem nowe gry na ps5 będą jeszcze smaczniejsze :-)
Welcome to Silent Hill...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 92
REP.: 81278
Czytelnik
Cherubinek dodano: 31.07.2019 16:31 #35
Jak zrobiłem sobie taki odpoczynek na swa miesiące przed rozpoczęciem obecnej generacji i polecam OK
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
sprinter311
Czytelnik
sprinter311 dodano: 01.08.2019 18:53 #36
No i jak Towarzystwu podoba się nowa oferta plusa? Moim zdaniem mocne 8 na 10. Sniper Elite chętnie ogram z bananem, a co do wipeouta to nie moje klimaty, ale domyślam się że wielu się spodoba
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 01.08.2019 19:38 #37
Oferta jest dobra,ale Sniper już dawno ograny, a wyścigi to nie moja bajka. Niemniej życzę dobrej zabawy OK
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 01.08.2019 20:04 #38
Bardzo dobra oferta. W ścigałki raczej nie gram, ale Wipeouta dostałem przy zakupie gogli VR, trochę pograłem i wrażenia są niesamowite!
Ze Sniper Elite 4 bardo się cieszę, bo jeszcze nie miałem okazji pograć.
Ode mnie mocne 8/10.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
mitrakorn
Poziom: 32
REP.: 192
Czytelnik
mitrakorn dodano: 01.08.2019 21:20 #39
Jak dla mnie bomba. Jak byłem mały i się pytano kim chciałbym zostać w przyszłości to zawsze mówiłem, że albo kucharzem albo snajperem MrGreen
Więc Sniper dla mnie bardzo przemawia, szczególnie że we wcześniejsze edycje nie grałem. A w Wipeouta też z chęcią pogram. Czy ktoś się orientuje czy można grać na splitcie?
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 91
REP.: 16356
Czytelnik
Carnage dodano: 01.08.2019 22:29 #40
Powiem szczerze - ja podobnie jak miesiąc temu z oferty Plusa jestem bardzo zadowolony. Sniper Elite pewnie nie kupiłbym na płytce, a tak będę miał okazję sprawdzić i przetestować. Wipeout też mocno kusi - zobaczymy czy czas pozwoli :-)
Welcome to Silent Hill...
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 89
REP.: 103347
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 02.08.2019 05:09 #41

RasMass napisał:

Bardzo dobra oferta. W ścigałki raczej nie gram, ale Wipeouta dostałem przy zakupie gogli VR, trochę pograłem i wrażenia są niesamowite!
Ze Sniper Elite 4 bardo się cieszę, bo jeszcze nie miałem okazji pograć.
Ode mnie mocne 8/10.

MIłej gry bo Sniper 4 jest ekstra grą
milka_90
Poziom: 55
REP.: 4930
Czytelnik
milka_90 dodano: 02.08.2019 20:37 #42
hej,
sorry, że tutaj, ale mam pytanie, bo miałem wrażenie. że na E3 mówili o tym, iż Fifa 20 ma być w EA Access tydzień przed premierą... trial na pewno, a potem normalnie pełna wersja od dnia premiery czy jak to jest? bo któryś raz już czytam, że faktycznie ma być, a inni się śmieją, że to nie możliwe.
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 77
REP.: 49645
Czytelnik
Fox460 dodano: 03.08.2019 00:23 #43
Grał w ogóle ktoś w tego WipeOuta, przyznam się że to by był dopiero pierwszy jakikolwiek kontakt z tą serią. Przyjemnie się gra, czy są to wymagające futurystyczne wyścigi. Bardzo bardzo dawno nie grałem w ogóle w tego typu gierkę, bo już mało ich jest na rynku.
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 03.08.2019 13:03 #44
WipEout to wymagające wyścigi. Prędkość urywa łeb przy samej doopie bo pędzisz kilkaset kilometrów na godzinę. Dodaj do tego świetną muzę i masz komplet. Aha trasy są wielopoziomowe i powykręcane jak korkociąg. Jedna z najlepszych ścigałek na szaraku.
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 03.08.2019 14:21 #45
Ja grałem namiętnie u kumpla na Amidze 1200, a później już na swoim PSXie. W kolejnych generacjach nie miałem już czasu na ścigałki i grałem okazyjnie.
Seria jest hardcorowa, ale mówię to też z perspektywy osoby, która nigdy jakiegoś super skila w tego typu produkcjach nie miała :)
Do Wipeouta na trochę wróciłem kiedy kupiłem gogle VR i grę miałem w pakiecie. Poczucie pędu jest niesamowite i polecam jeśli masz gogle.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych