Forum - Platforma - Sony - Wrażenia z oferty PS PLUS

Przejdź do strony

Strona

sprinter311
Poziom: 32
REP.: 1004
Czytelnik
sprinter311 dodano: 09.06.2019, 16:52 #1
Witam
Chciałbym zapoczątkować cykl o naszych opiniach o plusie. Cofnę się do końca marca gdzie zabrali mi gry na vitę i obiecali że będzie super i co ? No i słabo z gier z plusa z tego roku ograłem genialne jak dla mnie for honor, coda, surge. Reszta mnie nie interesowała. A ostatnie dwa miechy (maj i czerwiec) jak dla mnie totalna lipa.
Wracając do czerwca w tytule AAA jaki dostaliśmy nie jestem w stanie przełknąć grafiki, no po prostu nie dam rady w to grać (nie jestem jakimś grafikofilem) a co do Sonica to takie gry to ja proszę na vitę. No i gdzie ta nowa super wzbogacona oferta. A jakie są wasze odczucia ostatnich miesięcy oraz czerwca? Zapraszam do dyskusji
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 69
REP.: 17342
Czytelnik
RasMass dodano: 10.06.2019 16:30 #2
Jak dla mnie tegoroczne oferty są najgorsze od paru już lat.
Oczywiście pierwsze, to wywalenie Vity - ciągle używam tego sprzętu i mimo, że ostatnimi czasy dostawaliśmy na Vitę tylko indyki, to był to idealny sprzęt do takich gier.
Niby miało być lepiej, a w moim mniemaniu jest dużo gorzej - z ofert z ostatnich miesięcy zainteresowałem się tylko What Remains of Edith Finch, cała reszta do mnie nie trafiła.
Są gusta i guściki, ale nie znam osoby która powiedziałaby, że ten rok jest lepszy pod względem gier w Plusie niż poprzednie lata.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
boe
Poziom: 39
REP.: 2251
Czytelnik
boe dodano: 10.06.2019 19:39 #3
Sprinter311 fajny pomysł z tym plusem :-)
sprinter311
Czytelnik
sprinter311 dodano: 10.06.2019 20:58 #4

boe napisał:

Sprinter311 fajny pomysł z tym plusem :-)

Dziękuje MrGreen
sprinter311
Czytelnik
sprinter311 dodano: 10.06.2019 21:00 #5

RasMass napisał:

Jak dla mnie tegoroczne oferty są najgorsze od paru już lat.
Oczywiście pierwsze, to wywalenie Vity - ciągle używam tego sprzętu i mimo, że ostatnimi czasy dostawaliśmy na Vitę tylko indyki, to był to idealny sprzęt do takich gier.
Niby miało być lepiej, a w moim mniemaniu jest dużo gorzej - z ofert z ostatnich miesięcy zainteresowałem się tylko What Remains of Edith Finch, cała reszta do mnie nie trafiła.
Są gusta i guściki, ale nie znam osoby która powiedziałaby, że ten rok jest lepszy pod względem gier w Plusie niż poprzednie lata.

Ja również dalej gram na vicie (zabieram ją na każdy wyjazd :)) obecnie w sword art online, symulator farmy i rogue aces
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 12.06.2019 12:35 #6
U mnie aktualnie Dungeon Hunter: Alliance - którego musiałem kupić w pudle, bo w sklepie Sony nie było, a miałem akurat ochotę na coś diablopodobnego.
No i zacząłem The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II, po pierwszej części jestem pozytywnie nakręcony na kontynuację - świetna seria! :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
Tylko umarli widzieli koniec wojny
BR78
Poziom: 92
REP.: 92793
Czytelnik
BR78 dodano: 12.06.2019 13:23 #7
Dla mnie najlepsze oferty "plusa" były na poprzedniej generacji, a najlepiej wspominam rok 2013 gdzie świetne tytuły co miesiąc lądowały w ofercie, czego dowodem jest poniższy filmik, to były piękne czasy:

"Z wszystkich barów we wszystkich miastach na całym świecie ona musiała wejść do mojego".
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 91
REP.: 78156
Czytelnik
Cherubinek dodano: 13.06.2019 08:46 #8
Czerwiec beznadziejny. Edith Finch jeszcze ujdzie w tłoku, ale Overcooked solo jest niegrywalne. Ogólnie nie dość, że jest mniej gier, to są gorszej jakości.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
sprinter311
Czytelnik
sprinter311 dodano: 13.06.2019 17:57 #9
czyli wszyscy myślimy podobnie
sprinter311
Czytelnik
sprinter311 dodano: 26.06.2019 18:50 #10
No dobra karty odkryte, mimo iż jeszcze nie pobrałem ( i nie zamierzam) to chciałbym podzielić się z Wami moim zdaniem o kolejnej ofercie. Grę na "vitę" pominę bo nie widzę sensu grać w takie tytuły ps4, od tego są mniejsze konsole. Natomiast nasz tytuł AAA, lubię piłkę mam fify a pesa nie. Kiedyś się w niego zagrywałem od 1 do 6 potem nie spodobały mi się zmiany i poszedłem do obozu ea i tam zostałem po dziś dzień. Więc oferta jak dla mnie jest tragiczna. Ciekaw jestem waszych przemyśleń
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 91
REP.: 78156
Czytelnik
Cherubinek dodano: 27.06.2019 13:49 #11
Nie gram w wirtualną piłkę więc dla mnie lipiec też słaby.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 27.06.2019 15:18 #12
Wyścigi pewnie ściągnę i zagram z 20 minut, bo przypominają mi stare dobre giery z Amigi,
PESa nawet nie ruszę, bo niestety nie mam czasu na piłeczki.
boe
Poziom: 39
REP.: 2251
Czytelnik
boe dodano: 27.06.2019 19:46 #13
Ta wyscigowka przypomina mi lotusa z Amiga 600 , którą dostałem na komunie i z sentymentu na pewno odpale i zagram. Co do piłki nożnej (fanem jej na konsoli nie jestem) parę meczy zagram. Ogólnie to wydaje mi się, że lipiec wcale nie jest taki najgorszy.
sprinter311
Czytelnik
sprinter311 dodano: 03.07.2019 14:19 #14
I jak Wam się podobają zmiany bo mi bardzo zawsze chciałem w to zagrać, ale jakoś nigdy się nie złożyło.
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 03.07.2019 14:42 #15
Rewelacyjna zmiana! Ja chciałem kupić Detriot już od jakiegoś czasu, ale jakoś zawsze były inne wydatki, coś innego do kupienia, no i oczywiście przez brak czasu kupka wstydu ciągle rośnie. Jednak w takiej sytuacji, kiedy gra już będzie na dysku, na pewno odpale i zagram.
Decyzja Sony mnie zaskoczyła i bardzo się z niej cieszę :)
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych