Forum - Platforma - Microsoft - Fable i Gears of War - osiągnięcia

MaLKrSk
Poziom: 9
REP.: 0
Czytelnik
MaLKrSk dodano: 04.06.2019, 15:20 #1
Witam

Czy ktoś z forumowiczów gra może jeszcze w serię Fable i Gears of War? Chciałbym zrobić calaka w obu seriach, ale z tego co widzę na serwerach pustki. W Fable chodzi głównie o lalki i strój kurczaka (dwójka), a w trójce o bronie. Do Gerasów potrzeba ekipę 6 osób. Ja dopiero zaczynam (wpierw Fable), ale gdyby ktoś chciał porobić acziki, lub byłby chętny pomóc mi w kilku, będę wdzięczny. Oczywiście, w powyższych tytułach również pomogę :-)
Mój GAMERTAG: MaLKrSk

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.06.2019, 15:21

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85620
Czytelnik
Cherubinek dodano: 03.07.2019 11:35 #2
Tutaj to nie znajdziesz. To już może w encyklopedii spróbuj napisać, choć i tam szanse są niewielkie.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 106945
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 03.07.2019 23:47 #3

MaLKrSk napisał:

Witam

Czy ktoś z forumowiczów gra może jeszcze w serię Fable i Gears of War? Chciałbym zrobić calaka w obu seriach, ale z tego co widzę na serwerach pustki. W Fable chodzi głównie o lalki i strój kurczaka (dwójka), a w trójce o bronie. Do Gerasów potrzeba ekipę 6 osób. Ja dopiero zaczynam (wpierw Fable), ale gdyby ktoś chciał porobić acziki, lub byłby chętny pomóc mi w kilku, będę wdzięczny. Oczywiście, w powyższych tytułach również pomogę :-)
Mój GAMERTAG: MaLKrSk

Tak jak Cherubinek wspomina pisz w encyklopedii ja tak znalazłem ekipę do kilku gier
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 92
REP.: 16158
Czytelnik
Carnage dodano: 25.07.2019 18:47 #4
Ze znalezieniem graczy do Gearsów nie powinno być problemów, kiedy ogrywałem jakiś czas temu na wstecznej XboxOne zaległe części w multi grało jeszcze sporo osób.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.07.2019 o godz. 18:48

Welcome to Silent Hill...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85620
Czytelnik
Cherubinek dodano: 25.07.2019 21:04 #5
Przecież napisał, że na serwerach pustki. A może on chce grać bez neta? Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych