Forum - Platforma - Sony - Baldur's Gate (Wrota Baldura) na ps4!

Cao Cao
Poziom: 17
REP.: 124
Czytelnik
Cao Cao dodano: 01.06.2019, 15:14 #1
Cześć!

Nic nie piszę na stronie głównej, a nie wiem czy mogę dodawać w jakiś sposób newsy, więc podzielę się z wami tutaj.

Zapowiedziano, że wszystkie klasyczne gry DnD od PT do Nwn trafią na obecne konsolę jeszcze w tym roku.

Druga sprawa, to kwestia związana z BG3. Na oficjalnej stronie Lariana pojawiła się tajemnicza 3. Kiedy, ktoś pobrał krótką animacje i zajrzał w jej środek znalazł wzmiankę "Baldurs Gate 3". Czyżby Larian robiło kolejną odsłonę jednej z najsłynniejszej serii?

Zapraszam do dyskusji i przemyśleń
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 71
REP.: 22922
Czytelnik
RasMass dodano: 01.06.2019 15:16 #2
https://www.ppe.p(...)ole.html
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Cao Cao
Poziom: 17
REP.: 124
Czytelnik
Cao Cao dodano: 01.06.2019 15:18 #3
Oh! Dziękuje :) Naprawdę, nie zwróciłem uwagi :)
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 71
REP.: 22922
Czytelnik
RasMass dodano: 01.06.2019 19:12 #4
Co nie znaczy, że nie można podyskutować Mrugnięcie
Ja na przykład w Baldur's Gate nie grałem, bo bardzo rzadko gram na PieCu. Cieszę się niezmiernie w związku z tym, że będę mógł zagrać na konsoli.
Mam tylko nadzieję, że będzie polska wersja MrGreen
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych