SKLEP

Forum - Platforma - VR - VR na PS4 czy PS4 Pro

k0zik
Poziom: 40
REP.: 818
Czytelnik
k0zik dodano: 07.10.2017, 22:55 #1
Cześć,

Czy ktoś z was testował VR na PS4 i PS4 Pro ?

Sam osobiście testowałem VR na PS4 slim. Jestem oczarowany nową technologią ale widzę jej wady.
Czy warto sprzedać Ps4 Slim i kupić PS Pro tylko dla VR ? Czy różnica jest zdecydowanie widoczna ?
Zaznaczam, że w każdym innym przypadku moja slimka w zupełności mi wystarcza.

Pzdr.
k.
Firago
Poziom: 11
REP.: 3
Czytelnik
Firago dodano: 07.10.2017 23:14 #2
A w co chcesz na tym VR grać? Serio pytam.
Maniac gameroom builder ;D
Dobermann
Poziom: 70
REP.: 33063
Czytelnik
Dobermann dodano: 08.10.2017 09:38 #3

k0zik napisał:

Cześć,
Czy ktoś z was testował VR na PS4 i PS4 Pro ?

Zdecydowanie na PS4 pro, mam jedno i drugie i gry VR ktore wspieraja PS4 Pro wygladaja lepiej, zazwyczaj chodzi o to ze maja wyzsza rozdzielczosc obrazu i po prostu sa mniej rozmyte i sa zdecydowanie plynniejsze, farpoint dla przykladu na ps4 potrafil minimalnie sie przyciac w kilku bardziej wybuchowych miejscach, na ps pro tego nnie zauwazylem :)
Best regards #smiesznypiesek
k0zik
Poziom: 40
REP.: 818
Czytelnik
k0zik dodano: 08.10.2017 10:12 #4
Głównie w Driveclub. Jestem pod ogromnym wrażeniem VR w tej grze. Liczę, że będą wychodzić kolejne gry, choć pewnie nie będzie ich zbyt dużo. Nie grałem jeszcze w REZa a ponoć też jest mega. A samego REZa na DC ograłem wiele razy.
Chcę również grać w gry w trybie kinowym a w tym trybie Crash nie wygląda tak dobrze jak na TV.
Chcę oglądać filmy przygotowane pod VR które na PS Slim nie są zbyt wyraźne, szczególnie drugi i trzeci plan.

Byłem bardzo sceptyczny jeśli chodzi o VR. Kolega kupił, ja pożyczyłem, testowałem 2 tygodnie i jestem zaczarowany :)
Lepiej sprawdź poduszki
Skórożarłoczek skryty
Poziom: 42
REP.: 4041
Czytelnik
Skórożarłoczek skryty dodano: 08.10.2017 11:34 #5
Grał ktoś może na VR w tę grę, co Apollo się leci na księżyc? I jeszcze Everest. Strasznie mnie to ciekawi, powoli te gry coś tam wychodzą ale wciąż się waham. Żeby się w pełni cieszyć musiałbym wymienić PS na PSPro + dokupić patrzałki, a nie miałem nigdy okazji sprawdzić tego VR.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.10.2017 o godz. 11:35

"If anyone is ever going to find his way in this world, he has to start by admitting that he doesn't know where the hell he is."
Miksjoł
Poziom: 4
REP.: 0
Czytelnik
Miksjoł dodano: 19.10.2017 21:30 #6
Ja tam bym nie sprzedawał.
Maniac gameroom builder ;D
Dobermann
Poziom: 70
REP.: 33063
Czytelnik
Dobermann dodano: 08.11.2017 17:18 #7