SKLEP

Forum - Platforma - Sony - Spadek płynności działania konsoli - Przycinanie się gier.

Pietrazz
Poziom: 5
REP.: 0
Czytelnik
Pietrazz dodano: 16.05.2019, 14:50 #1
Witam, posiadam problem z płynnością działania gier na ps4. Po wymianie pasty i termopadów oraz wyczyszczeniu całej konsoli z kurzu po pewnym czasie zauważyłem spadek fpsów w niektórych grach. Przeprowadziłem ponowną inicjację sytemu ps4 ale to nic nie pomogło. Np. w NBA 2k19 podczas gdy piłka wchodzi do gry lub jest przerwa w grze to widać przycinki gry, FIFA 19 za to podczas meczu nawet płynnie nie działa. RDR 2 chodzi płynnie dopóki nie wjadę do miasta, GTA V też chodzi bardzo słabo. W czym może być problem? Gdzie szukać przyczyny tego spadku płynności działania gier?
Konsola się nie nagrzewa, chodzi cichutko a ma problem właśnie z płynnością działania.
Na koniec chciałbym dodać iż wcześniej takich problemów nie było, telewizor do konsoli był i jest ten sam więc raczej ta kwestia odpada.
Proszę was o pomoc, z góry dziękuję za odpowiedzi, Pozdrawiam :)
Music is the healer
RasMass
Poziom: 68
REP.: 15331
Czytelnik
RasMass dodano: 16.05.2019 16:16 #2
Jeśli używasz dysku zewnętrznego o niskiej prędkości, to może on wpływać na szybkość wczytywania czy płynność gier.
O tym jednak nie wspominasz, więc to oczywiście tylko moje gdybanie.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 90
REP.: 76005
Czytelnik
Cherubinek dodano: 18.05.2019 08:47 #3
Dlatego też wolę nie grzebać w bebechach, bo się na tym nie znam.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych