SKLEP
Gość
Gość
MarcinPLx dodano: 07.05.2019, 07:44 #1
Witam pisze tutaj ponieważ po napisaniu wiadomości email do redakcji jest zero odzewu . Otóż jakiś tydzień temu z nieznanego powodu dostałem blokadę na konto , za uwaga OBRAZE Redakcji ..i od razu 5 ostrzeżeń i blokada. Nie było by nic w tym dziwnego gdybym chociaż kogoś obraził. Ok głowa w piasek i przepraszam. Może ktoś z redakcji czy jakiś administrator nie oleje mnie ponownie i wyjaśni sytuacje . Przepraszam za spam na forum . Konto to tylko konto zawsze można inne mieć ale chodzi mi po prostu o wyjaśnienie sytuacji
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 89
REP.: 74599
Czytelnik
Cherubinek dodano: 07.05.2019 08:55 #2
Skoro masz zablokowane konto to jakim cudem napisałeś tego posta?..
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 87
REP.: 94258
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 07.05.2019 11:23 #3
Bo założył nowe
ale dzisiaj to spokojnie.......
person
Poziom: 51
REP.: 914
Administrator
person dodano: 07.05.2019 12:26 #4

MarcinPLx napisał:

Witam pisze tutaj ponieważ po napisaniu wiadomości email do redakcji jest zero odzewu . Otóż jakiś tydzień temu z nieznanego powodu dostałem blokadę na konto , za uwaga OBRAZE Redakcji ..i od razu 5 ostrzeżeń i blokada. Nie było by nic w tym dziwnego gdybym chociaż kogoś obraził. Ok głowa w piasek i przepraszam. Może ktoś z redakcji czy jakiś administrator nie oleje mnie ponownie i wyjaśni sytuacje . Przepraszam za spam na forum . Konto to tylko konto zawsze można inne mieć ale chodzi mi po prostu o wyjaśnienie sytuacji

Witam
Chciałbym zapytać na jaki adres email pisałeś oraz pragnę przypomnieć iż Założenie kolejnego konta jest nagradzane banem.
Gość
Gość
MarcinPLx dodano: 07.05.2019 13:49 #5

person napisał:

MarcinPLx napisał:

Witam
Chciałbym zapytać na jaki adres email pisałeś oraz pragnę przypomnieć iż Założenie kolejnego konta jest nagradzane banem.

Ale czy to sa czasy zastraszania ? czy coś? skoro ja napisałem do was email i cisza od długiego czasu to najlepszym sposobem jest założenie konta ;(
napisałem PRIV do Ciebie.
pozdrawiam
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 07.05.2019 13:56 #6
Do Pereza trzeba było napisać. Za nowe konto jest ban i zawsze tak było.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
sh3nron1337
Poziom: 53
REP.: 7357
Czytelnik
sh3nron1337 dodano: 07.05.2019 16:30 #7
A co ma chlop zrobic jezeli rzeczywiscie nieslusznie mu zablokowali konto ? na maile nikt nie odpowiada, pisac jako niezalogowany uzytkownik juz nie mozna, zalozy drugie konto to ban. Hahaha
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 76
REP.: 34776
Czytelnik
bigbird dodano: 07.05.2019 17:50 #8
Na maile nikt Ci nie odpowie bo redakcja i moderacja ma w doupie użytkowników. Ja na odpowiedź na mojego czekam już kwartał. Nie możesz mieć tutaj własnego zdania, masz tylko chwalić autorów i stronę i klikać w reklamy. Jak się wyrizniasz z tłumu i widzisz panującą tutaj patologię to jesteś pierwszy na odstrzał.
Perez
Poziom: 68
REP.: 10971
Administrator
Perez dodano: 07.05.2019 20:37 #9
Kurczę, do kogo Wy te maile piszecie :P. Ja to jak w max 2-3 dni nie odpiszę to spać nie mogę (ale to ogólnie u mnie syndrom "czystej skrzynki").

I nie przesadzaj bigbird, bo akurat jesteś idealnym przykładem Czytelnika, który chodzi, marudzi, narzeka (nie twierdze, że czasami nie masz racji), a jakoś przez dobrych już kilka lat i ponad 4500 komentów nikt z portalu Cię nie "odstrzelił".
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 08.05.2019 07:01 #10
No i nowe konto zniknęło Koń
Wałs0raj
Poziom: 51
REP.: 2847
Czytelnik
Wałs0raj dodano: 08.05.2019 09:00 #11
To jak, odzyskał to konto? Czy 2x blokada? Raz napisałem do moderacji to tam w 3 godziny odpowiedź była, więc aż tak źle chyba nie ma.
Perez
Poziom: 68
REP.: 10971
Administrator
Perez dodano: 08.05.2019 10:20 #12
Tak, ogarnięte, jakiś problem u nas był. Stare konto wróciło, a to nowe usunęliśmy, aby nie było multi.
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 76
REP.: 34776
Czytelnik
bigbird dodano: 08.05.2019 10:23 #13

Wałs0raj napisał:

To jak, odzyskał to konto? Czy 2x blokada? Raz napisałem do moderacji to tam w 3 godziny odpowiedź była, więc aż tak źle chyba nie ma.

Ja na odpowiedź czekam od 19 lutego.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 87
REP.: 94258
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 08.05.2019 23:13 #14
no to już chyba po terminie ;-)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych