Forum - Platforma - Sony - Głośny wentylator PS4

Przejdź do strony

Strona

Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 88
REP.: 99781
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 18.05.2019 09:03 #16
I jak konsola naprawiona ?
Ludzi coraz wiecej,a czlowieka jakby mniej.
sephi_pl
Poziom: 42
REP.: 784
Czytelnik
sephi_pl dodano: 19.05.2019 11:27 #17

Pietrazz napisał:

Szczerze polecam wymianę pasty jak i termopadów. Sam jakiś czas temu miałem ten problem że konsola działała jakby miała zaraz skrzydeł dostać. Po wymianie cisza jak makiem zasiał. Mianowicie ostatnio mam inny problem, po wymianie pasty i termopadów oraz wyczyszczeniu całej konsoli z kurzu po pewnym czasie zauważyłem spadek fpsów w niektórych grach. Przeprowadziłem ponowną inicjację sytemu ps4 ale to nic nie pomogło. Np. w NBA 2k19 podczas gdy piłka wchodzi do gry lub jest przerwa w grze to widać przycinki gry, FIFA 19 za to podczas meczu nawet płynnie nie działa. RDR 2 chodzi płynnie dopóki nie wjadę do miasta, GTA V też chodzi bardzo słabo. W czym może być problem? Gdzie szukać przyczyny tego spadku płynności działania gier?

Trudno powiedzieć.Może dysk się kończy?Zrobiłeś już od nowa inicjację systemu.Jeśli masz możliwość włóż na próbę inny dysk twardy i zrób testy.Nie wiem czy te przycinki masz grając online czy lokalnie.Jeśli online to również może być wina internetu.
U mnie po zastosowaniu Grizzly jest tylko lepiej.Ogromnie ciszej i wręcz płynniej z całą pewnością w każdej grze gdyż konsola się nie poci.
Jakiej pasty i termopadów użyłeś(ich grubość powinna być 1mm).
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 91
REP.: 78160
Czytelnik
Cherubinek dodano: 22.05.2019 10:25 #18
W sumie słuchawki nie byłyby złym rozwiązaniem Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych