SKLEP
Przejdź do strony

Strona

Za Gomeza!
tedd
Poziom: 48
REP.: 4235
Czytelnik
tedd dodano: 15.06.2019 22:53 #16
To oczywiste, że cel magazynów o grach zupełnie się zmienił. Kiedyś był to jedyny sposób, aby mieć styczność z ulubionym hobby i jak największa ilość recenzji była wskazana, bo gdyby redakcja pomięła jakiś tytuł, to gracze mogliby się o nim zwyczajnie nie dowiedzieć.

Obecnie, gdy na YouTube jeszcze przed premierą można znaleźć obszerne fragmenty gameplayu a i samych gier wychodzi o wiele więcej, magazyny o grach stały się wyznacznikami jakości podpowiadającymi co wybrać w gąszczu tytułów. Dlatego nie rozumiem recenzowania słabych i mało znanych gier w PSX EXTREME. 90% gier na Steamie to jakieś niezależne gnioty, "koneserzy brązu" mogą swobodnie w nich przebierać. Rozumiem jeszcze recenzje gier, na które był duży hype, ale okazały się słabe, wtedy recenzja ostrzega przed zakupem. Ale po co recenzować coś o czym i tak nikt nie wie i nie chce się dowiedzieć? Na szczęście ostatnio zauważyłem, że obecność gier z ocenami poniżej 6 w PSX EXTREME się zmniejszyła, co mnie cieszy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.06.2019 o godz. 22:54

Powiedzmy sobie szczerze: przyszedłeś tutaj tylko dlatego, żeby móc pocałować Gomeza w dupę!
grzybiarz
Poziom: 40
REP.: 880
Czytelnik
grzybiarz dodano: 24.06.2019 14:36 #17
naprawcie forumka! :/
Perez
Poziom: 68
REP.: 10975
Administrator
Perez dodano: 24.06.2019 19:10 #18
To niestety nie my :/. Uziemił nas home, gdzie jest domena psxextreme.info i musimy czekać, dopóki nie naprawią jakiegoś technicznego babola, który uniemożliwia cesję domeny do nowego wydawcy. Na bieżąco sprawdzam, czy ogarnęli, ale po 3 telefonach i "proszę czekać" za wiele nie mogę więcej.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.06.2019 o godz. 19:10

Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych