Forum - Platforma - PC - Czy ktoś może pomóc mi znaleźć grę? Tytuł wyleciał mi z głowy :/ PC 2008-2010 mniej więcej (data gdy widziałem ją, niekoniecznie rok wydania)

zubal22
Poziom: 26
REP.: 192
Czytelnik
zubal22 dodano: 06.04.2019, 19:05 #1
Tak jak w temacie. Widziałem kiedyś w sklepie okładkę pewnej gry. Była na niej zdaje się jakaś kobieta o niebieskiej skórze (chyba ubrana na czerwono, ale nie jestem pewny) robiąca jakby salto w tył czy to tak się przechylała do tyłu będąc w powietrzu. Kompletnie nie pamiętam tytułu, ani gatunku z jakiego jest to gra, ale to chyba miała PEGI 18. Widziałem ją daaawno, bo chyba okolice 2008-2010 w jakimś Media Markcie. Tak sobie przypomniałem o niej i mnie prześladuje myśl co to było. Pomoże ktoś?
PS ręki sobie uciąć nie dam, ale możliwe, że gra jest na literę "E". Ale pewności nie mam :P
Z góry dzięki wielkie MrGreen

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.04.2019, 19:06

zubal22
Czytelnik
zubal22 dodano: 06.04.2019 23:14 #2
UWAGA znalazłem jakimś cudem tą grę po niemal 2 godzinach szukania na encyklopediach itp
gra ta to TENSION autorstwa Ice Pick Lodge (znana także jako The Void). Wow, jestem szczęśliwy, że znalazłem tą grę, myślałem, że to jakiś crap, bo nigdzie jakoś nikt o niej nie wspominał, ciężko ją znaleźć (w porównaniu do takiego Pathologic tego samego studia). A tu okazuje się, że może być całkiem fajna.
Temat do zamknięcia jakby co, nowy jestem na forum nie wiem jak to to tutaj działa :P
PS Przepraszam wszystkich za mylny opis dotyczący "niebieskiej kobiety" poświata wokół niej jest taka i taki obraz utkwił mi w pamięci.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 106638
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 07.04.2019 08:25 #3
Turgor – oryginalne wydanie rosyjskie, występuje w trzech wersjach: z dwiema płytami DVD, w wersji gift edition oraz w formie elektronicznej dystrybucji. Dodatkowa płyta zawiera pełną ścieżkę dźwiękową, wszystkie trailery gry, nagrania Mikołaja Dybowskiego, teledysk z gry Pathologic oraz szkic z gry. Ponieważ ta edycja jest dostępna wyłącznie w Rosji deweloperzy wydali do niej patch z napisami.
Tension – roboczy tytuł angielskiej wersji gry i oficjalny tytuł w Polsce. Polska edycja zawiera poza grą dodatkową płytę ze ścieżką dźwiękową, instrukcję, oficjalny poradnik do gry, oraz artbook. Nie posiada wszystkich bonusów z rosyjskiej wersji, zawiera natomiast pierwszy patch do gry.
The Void (edycja niemiecka) – zawiera wiele zmian w stosunku do poprzednich wydań, włącznie z całkiem nową fabuła gry. Na dodatkowej płycie zamieszczono nową ścieżkę dźwiękową, wszystkie trailery z wyjątkiem traileru z Russian Game Developers Conference, teledysk z gry Pathologic oraz szkic z gry.
The Void (wersja angielska) – zawiera dokładnie to samo, co wersja niemiecka, dodano jedynie drugi patch do gry.
zubal22
Czytelnik
zubal22 dodano: 07.04.2019 21:43 #4
Czekaj, czyli że The Void ma w zasadzie zupełnie inną fabułę od Tension? Mi tam angielski w grze nie przeszkadza, pytam bo jak miałbym kupić, a tu jest zmieniona fabuła znaczy pewnie, że podrasowana.
Dzięki dodatkowo za ogarnięcie takiego researchu Mrugnięcie

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych