Forum - Platforma - PC - Pierwsza polska wioska w Chronicles of Elyria

Kahetabi
Poziom: 12
REP.: 0
Czytelnik
Kahetabi dodano: 06.04.2019, 02:31 #1
Czym jest Chronicles of Elyria?
To sandbox MMORPG osadzony w średniowieczu z elementami fantasy. Gra jest nastawiona na realizm, zawierając takie elementy jak starzenie się postaci czy dynamiczną pogodę. Świat ma być dynamiczny dzięki kontroli świata przez graczy, pełniących role od zwykłych rzemieślników aż po królów. Świat jest złożony z wielu regionów, zawierających różną florę, faunę i surowce, w różnych ilościach, motywując do handlu między regionami. Poza wyborem miast, można również wybrać ród dla swojej postaci, szkołę, gildię, organizację, religię, bądź stworzyć własne (własne religie funkcjonują jako kulty i będą inaczej postrzegane). Jest 12 ras, różniących się psychologią, budową ciała, językiem, kulturą, architekturą, przystosowaniem do klimatu, religią (nie we wszystkich przypadkach), dietą oraz umiejętnościami.

Vesethyr
To pierwsza polska wioska/społeczność w świecie Chronicles of Elyria na europejskim serwerze Selene, utworzona przez Roegner'a aka Leśnika a zarządzana obecnie przez Chilli przy moim aktywnym wsparciu. Vesethyr znajduje się na mokradłach zaludnionych głównie przez rasę To'Resk w hrabstwie Dore, księstwa Turadh, królestwa Tryggr.

Królestwo Tryggr
Królestwo Tryggr znajduje się w południowo-zachodniej części świata, obejmując 4 różne biomy 4 różnych ras- moczary To'resk, bagna Dras, pustynie Waerd oraz stepy Neran.
Rządy są sprawowane przez najwyższego monarchę mającego do dyspozycji starszych ministrów którzy zajmują się jedną powierzoną dziedziną oraz królewską radą.
Głównymi celami Tryggr'u są: zapewnienie swobody gry oraz przeszkolenie z zakresu walki pvp. Ekonomia będzie skupiała się wokół militari i zapewnienia bezpieczeństwa poddanym.
https://discord.gg/cM9dA5R

Księstwo Turadh
Nadbrzeżne księstwo Turadh znajduje się na samym południu królestwa, granicząc z królestwem Arkadii po wschodniej stronie. Zarządzaniem zajmuje się ród Vánagandr mający do dyspozycji zarówno militarne jak i ekonomiczne gildie strzegące bezpieczeństwa i wspomagające rozwój ekonomii. Hrabstwo zaś skupi swoje środki nad rozwojem metod eksploatacji zarówno wód śródlądowych jak i morskich z gildią W-Anchors na czele.
Dzięki wszechstronności księstwa możemy jako wioska skupić się na organizacji środowiska sprzyjającemu rozwojowi niezależnie od obranego stylu gry czy ścieżki rozwoju, pomagając każdemu na znalezienie swojego miejsca w świecie Chronicles of Elyria. Wraz ze wzrostem populacji będą powstawać nowe role z zakresu organizacji zarówno serwera discord jak i wioski. Zależy nam bardzo na tym aby wszystko płynnie przebiegało i każda osoba mogła coś wnieść do naszej społeczności. Większa ilość osób przekłada się na to jak wielki otrzymamy obszar pod zarządzanie więc im szybciej ludzie do nas dołączą tym łatwiej nam będzie się dostosować do powierzonej przez hrabstwo przestrzeni. Najważniejszymi dla nas kwestiami są: organizacja, płynność i ciągły rozwój.
Nie ma wymogów dotyczących dołączenia do serwera, jednakże korzystanie z niego w optymalnym stopniu wymaga akceptacji regulaminu i uzyskanie rangi gościa a uzyskanie statusu członka wymaga spełnienie warunków zamieszczonych na kanale informacyjnym.
https://discord.gg/mUxJ27Z
Kahetabi
Poziom: 12
REP.: 0
Czytelnik
Kahetabi dodano: 13.04.2019 14:15 #2
Bump
Kahetabi
Poziom: 12
REP.: 0
Czytelnik
Kahetabi dodano: 20.04.2019 02:11 #3
Bump
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 91
REP.: 78486
Czytelnik
Cherubinek dodano: 20.04.2019 13:20 #4
Bump bump :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Kahetabi
Poziom: 12
REP.: 0
Czytelnik
Kahetabi dodano: 04.05.2019 03:52 #5
Bump

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Ostatnie tematy Info Ostatnia odpowiedź
Autor: pattro
187 wyświetleń
11 odpowiedzi
Autor: RasMass
709 wyświetleń
18 odpowiedzi
Autor: RasMass
1025 wyświetleń
42 odpowiedzi
Autor: boe
130 wyświetleń
1 odpowiedzi
Autor: Don_Sebastian_
62 wyświetleń
1 odpowiedzi
Autor: hoffi
321 wyświetleń
7 odpowiedzi
Autor: Pieknykapec
127 wyświetleń
9 odpowiedzi