SKLEP

Forum - Platforma - Sony - Gra jrpg lub inna w japonskich klimatach

Tratek
Poziom: 25
REP.: 94
Czytelnik
Tratek dodano: 23.03.2019, 23:16 #1
Witam. Od juz jakiegos czasu czekam na 3 gry (Code Vein, Granblue Fantasy RE:Link i Lost Soul Aside) ale wyglada na to ze jeszcze przyjdzie mi poczekac wiec mysle sobie umilic ten czas przy jakiejs innej grze. Ostatnio chodza mi po glowie DMC 5, God Eater 3 i Fate/Extella Link ale kusza tez Ni no kuni II, seria Tales of czy Disgaea 5. Co z wyzej wymienionych byloby najbardziej warte zakupu? A moze macie jakies lepsze propozycje? Prosilbym tylko nie polecac:
1. Nier Automata - platyna wbita
2. Seria Final Fantasy - XV mi nie pasuje a ze starszych czesci to czekam na remake VII
3. Kingdom hearts III - jakos nie jestem przekonany a nawet jesli mialbym w to grac to chcialbym pierw ograc I i II
4. Naruto Storm, Jump Force, DB FighterZ itp. - bijatyk mam narazie dosc
5. Shenmue, Yakuza - tutaj zostane chyba z miejsca ukamieniowany ale te gry to nie moja bajka

Czekam na wasze propozycje. Fajnie jesli jakos wspomnicie dlaczego polecacie taki a nie inny tytul.
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 86
REP.: 92075
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 24.03.2019 08:48 #2
Ni No Kuni na PS 3 jest genialna, dwójeczka tylko bardzo dobra
Music is the healer
RasMass
Poziom: 66
REP.: 12268
Czytelnik
RasMass dodano: 24.03.2019 18:49 #3
Nigdzie nie wymieniłeś tu Persony 5, więc polecam MrGreen
Jak dla mnie jedna z najlepszych gier tej generacji, a już na pewno najlepsza Japońska produkcja ostatnich lat i to nie tylko w klimatach jRPG. Wspaniały, turowy system walki. Świetna historia, postacie których trudno nie polubić. O ile jeszcze nie grałeś, to jest to pozycja obowiązkowa.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.03.2019 o godz. 18:52

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Tratek
Poziom: 25
REP.: 94
Czytelnik
Tratek dodano: 24.03.2019 22:39 #4
Spodziewalem sie ze ktos poleci Persone ^^ Napewno ogram ale raczej blizej lata jak bede mial wiecej czasu aby w to wsiaknac :)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych