Forum - Kąciki - Technologie - Samsung Galaxy A50

Ten fajny koleś
Pieknykapec
Poziom: 50
REP.: 4804
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 20.03.2019, 15:41 #1
Siema. Czy ktoś może posiada, lub przynajmniej miał w rękach, ten telefon i może mi powiedzieć swoją opinię na jego temat? Poważnie zastanawiam się nad kupnem, ewentualnie myślę o Huaweiu P30 Lite/Novie 4e
Na najbliższym E3 pokażą Raymana, obiecuję.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 91
REP.: 78012
Czytelnik
Cherubinek dodano: 21.03.2019 09:00 #2
Galaxy tylko z serii S.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.03.2019 o godz. 09:00

Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 69
REP.: 17229
Czytelnik
RasMass dodano: 21.03.2019 12:53 #3
Serie A też są spoko, bo dostają one często specyfikację taką jaka była w S-kach rok wcześniej.
Tym samym dla kogoś kto nie chce, albo nie jest w stanie wydać ponad 3k, to bardzo dobra alternatywa.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 21.03.2019 14:43 #4

RasMass napisał:

Serie A też są spoko, bo dostają one często specyfikację taką jaka była w S-kach rok wcześniej.
Tym samym dla kogoś kto nie chce, albo nie jest w stanie wydać ponad 3k, to bardzo dobra alternatywa.

Dla mnie nawet lepsze. Poza ceną doceniam rozwiązanie, które w serii S często są robione by po prostu mieć daną technologię pierwszym, a w serii A są już bardziej sprawdzone. Aczkolwiek chyba jednak się zdecyduję na Huaweia, ponieważ w abonamencie telefon wyjdzie po prostu taniej, a u mojego operatora (T-MOBILE) A50 nie ma. P30 właściwie też nie, ale raczej będzie, zawsze nowe modela tej firmy są
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 69
REP.: 17229
Czytelnik
RasMass dodano: 21.03.2019 14:47 #5
Bo premiera P30 dopiero 26.03 Mrugnięcie
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
Ten fajny koleś
Pieknykapec
Czytelnik
Pieknykapec dodano: 21.03.2019 17:49 #6
Wiem, wiem, o to mi chodziło

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych