Forum - PPE i PSX Extreme - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - Ban, ostrzeżenie za nieistniejące wyrazy w j. polskim?

Przejdź do strony

Strona

Musiol
Poziom: 40
REP.: 2559
Administrator
Musiol dodano: 10.06.2019 10:35 #31

Cherubinek napisał:

Często jednak znikają komentarze, które albo krytykują autora newsa, albo negatywnie odnoszą się do treści tegoż i o tego typu interwencje podejrzewam Ciebie. Jeśli bezpodstawnie to przepraszam, ale coś czuję, że mam rację.

Trzeba rozróżnić dwie sprawy. Jeśli ktoś dodaje komentarz, w którym wytyka słusznie błędy i zwraca na nie uwagę w normalny, kulturalny sposób — takich komentarzy nikt nie kasuje, co łatwo sprawdzić. Gdy jednak ktoś rzuca wulgarnymi odzywkami albo jest chamski, to zgodnie z regulaminem taki komentarz leci. I obojętnie kto go kasuje. Jak mówiłem — najczęściej ja, bo siedzę w panelu 8 godzin, więc siłą rzeczy mam najwięcej do czynienia z tego typu rzeczami. I obojętne mi jest, pod czyimi newsami lecą takie teksty, moimi, Wojtka, czy kogokolwiek innego.

Drugą sprawą są komentarze narzekające na to, że na PPE są newsy filmowe, o technologiach czy telefonach. Tu Roger już kilkukrotnie wyjaśniał, że tego typu rzeczy będą od razu kasowane bez jakichkolwiek dyskusji. Filmy są, z tego, co wiem, od ponad 3 lat, technologia krócej, ale to nie zniknie. Więc komentarze pokroju "ale co to tu robi, to portal graczy/o grach" lub pokroju "ciekawe ile zapłacił wam netflix za pisanie o tym gównie" też od razu lecą, razem z autorem.

Tu nie ma żadnej filozofii. Są proste zasady. Ja rozumiem, że niektórych to boli, że przez lata mogli robić burdel w komentarzach i teraz boli, gdy dostają blokadę za marne prowokacje. Jednak przyszły zmiany, czy to się komuś podoba, czy też nie. Zauważ, że gdy ktoś normalnie o coś pyta, to z reguły dostanie normalną odpowiedź tak jak Ty teraz.

PS I tak wiem, że niektórzy będą uważali, że ja tu jakieś vendetty prowadzę, swoje wojenki czy coś, bo nie przyjdzie im do pomyślunku, że ustalonych zasad się przestrzega :)
sh3nron1337
Poziom: 55
REP.: 7545
Czytelnik
sh3nron1337 dodano: 13.06.2019 19:45 #32
Dobra dobra musiol i tak wiem ze mnie nie lubisz MrGreen kup sobie juz tego xboxsa i sie nam nie nie wyzywaj !! MrGreenMrGreenMrGreenDMrGreen
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 92
REP.: 16158
Czytelnik
Carnage dodano: 15.08.2019 10:47 #33
Musiol podobno już się ewakuował z ppe.pl i założył własny portal. Takie życie.
Welcome to Silent Hill...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85572
Czytelnik
Cherubinek dodano: 15.08.2019 11:11 #34
Jaki portal? Ponoć tylko blogi pisze.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Carnage
Czytelnik
Carnage dodano: 16.08.2019 14:55 #35
Jakieś dwa tygodnie temu ktoś wrzucał linka na shoucie - nowy portal którego redaktorem jest Musiol, a współpracują dawni użytkownicy z PS Site.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 16.08.2019 16:16 #36

Carnage napisał:

Jakieś dwa tygodnie temu ktoś wrzucał linka na shoucie - nowy portal którego redaktorem jest Musiol, a współpracują dawni użytkownicy z PS Site.

Wszyscy trzej? MrGreen
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 23239
Czytelnik
RasMass dodano: 16.08.2019 19:27 #37
Chyba chodzi o to:

https://glitch.com.pl/
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Carnage
Czytelnik
Carnage dodano: 17.08.2019 19:57 #38

RasMass napisał:

Chyba chodzi o to:

https://glitch.com.pl/

Dokładnie tak. To raczej świeży projekt bo wpisów jak na razie tam jak na lekarstwo.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.08.2019 o godz. 19:57

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 18.08.2019 13:54 #39
Co by nie powiedzieć, ale Musiol fajne recenzje pisał, zawsze ceniłem jego opinie
Carnage
Czytelnik
Carnage dodano: 18.08.2019 23:39 #40
Owszem - recenzje miał niezłe. Problem był jednak wtedy kiedy ktoś otwarcie nie zgadzał się z jego zdaniem - wówczas dosyć kiepsko to znosił.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 19.08.2019 14:08 #41
A wystarczyło nie udzielać się w komentarzach Mrugnięcie
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych