Forum - PPE.pl - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - Dodawanie obrazków na ppe

Przejdź do strony

Strona

Kapłan Boguta
Mat1K
Poziom: 37
REP.: 2660
Administrator
Mat1K dodano: 17.01.2020 21:16 #16

Patryk1101 napisał:

Dobra to teraz pytanie powiedzmy pokrewne, jak oznaczać użytkowników? Nie jestem na bieżąco z nowinkami internetowymi to pytam.;p

Wystarczy napisać @, a po niej kawałek nicku danego użytkownika - potem wyświetla Ci się lista i z niej wybierasz usera, który Cię interesuje.

Update - z tego co widzę, to na forum nie da się - spróbuj w komentarzach, tam powinno być wszystko ok. OK

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.01.2020 o godz. 21:21

dobra, cicho już
mitra
Poziom: 38
REP.: 576
Czytelnik
mitra dodano: 20.01.2020 10:24 #17
[ user= tu wpisujesz numer użytkownia] wszystko razem bez spacji, ja musiałem zrobić bo oznaczało Fenixa, Mat1k ma np. 79235. numer usera można wziąć najeżdżając kursorem na nick kogoś kogo chcesz oznaczyć i w dolnym lewym rogu strony wyświetli Ci link do konta użytkownika przykladowo https:/ /www.ppe.pl/spolecznosc/79135/... i ten numer wpisujesz.

// Edytowano 36 razy, ostatni raz 20.01.2020 o godz. 10:30

Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
Kapłan Boguta
Mat1K
Poziom: 37
REP.: 2660
Administrator
Mat1K dodano: 20.01.2020 10:42 #18

mitrakorn napisał:

[ user= tu wpisujesz numer użytkownia] wszystko razem bez spacji, ja musiałem zrobić bo oznaczało Fenixa, Mat1k ma np. 79235. numer usera można wziąć najeżdżając kursorem na nick kogoś kogo chcesz oznaczyć i w dolnym lewym rogu strony wyświetli Ci link do konta użytkownika przykladowo https:/ /www.ppe.pl/spolecznosc/79135/... i ten numer wpisujesz.

Można również tak, ale zdecydowanie w komentarzach jest wygodniej i szybciej pisać @nick.Mrugnięcie
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 93283
Czytelnik
Cherubinek dodano: 20.01.2020 18:56 #19
Przez małpę jednak znacznie szybciej. Smiley
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
dobra, cicho już
mitra
Poziom: 38
REP.: 576
Czytelnik
mitra dodano: 21.01.2020 12:20 #20
Ale Mat1K pisał, że na forum się przez małpkę nie da, więc podałem drugą formę, która zadziała i tu i tu MrGreen

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.01.2020 o godz. 12:21

Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 76
REP.: 31037
Czytelnik
RasMass dodano: 21.01.2020 12:40 #21
A może po prostu na forum też zostanie wprowadzona funkcjonalność z "@"?
Perez co ty na to? :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.01.2020 o godz. 12:40

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 21.01.2020 15:04 #22
Raczej "Perez co ty na to" Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Perez
Poziom: 71
REP.: 12046
Administrator
Perez dodano: 21.01.2020 15:56 #23
Doda się na pewno, skoro mechanizm już jest. Na razie jednak, jak widzicie, cały czas coś dorzucamy, zmieniamy, sprzątamy. Ot, dzisiaj wróciła np. stara czarna lista (oficjalne info pewnie na dniach, no ale w każdym razie jest).

A, no i oznaczanie na forum sensu nie ma, bo niby można na około, ale nie generuje to powiadomień.
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 76
REP.: 31037
Czytelnik
RasMass dodano: 21.01.2020 17:19 #24

Cherubinek napisał:

Raczej "Perez co ty na to" Mrugnięcie

Cherubinek zawstydziłeś mnie Mrugnięcie
Tą odpowiedź pisałem jednak - wyjątkowo - na telefonie, więc nie miałem możliwości sprawdzenia nr użytkownika Pickard

Perez skoro nie generuje powiadomień, to trzeba zrobić tak aby generowało Mrugnięcie
No ale bez ciśnienia, w końcu to pierdoła.
Na forum i tak wchodzą ci co chcą, więc takie oznaczanie i tak chyba nie ma większego sensu.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.01.2020 o godz. 17:23

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 21.01.2020 20:19 #25

Perez napisał:

Doda się na pewno, skoro mechanizm już jest. Na razie jednak, jak widzicie, cały czas coś dorzucamy, zmieniamy, sprzątamy. Ot, dzisiaj wróciła np. stara czarna lista (oficjalne info pewnie na dniach, no ale w każdym razie jest).

A, no i oznaczanie na forum sensu nie ma, bo niby można na około, ale nie generuje to powiadomień.

Racja, nie dostałem powiadomienia.

Możesz rozwinąć co znaczy "stara czarna lista"?.. Pytam, bo tych wersji było już kilka.
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych