Forum - Platforma - Inne - Aplikacja bankowa

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 94
REP.: 87822
Czytelnik
Cherubinek dodano: 22.02.2019, 16:47 #1
Dzisiaj zauważyłem, że w aplikacji bankowej ING "Moje ING", w którym to m.in. banku posiadam konto W zakładce "Usługi dodatkowe" pojawiła się możliwość zakupu doładowań. Można doładować konto Ps Store oraz plusa dla PlayStation. Niestety Store tylko w ograniczonych trzech kwotach - 50, 100 i 200 pln, a plusa wyłącznie na rok lub trzy miesiące, ale mam nadzieję, że usługa będzie się rozwijała.

Oprocz tego można doładować konto Microsoftu i golda, eShop Nintendo, sklep Google Play, a także Netflixa, Spotify i inne, których nie zapamiętałem:-)

Myślę, że to bardzo fajna sprawa i na pewno będę korzystał bo do tej pory kupowałem doładowania w Empiku bo brak mi zaufania do Sony aby powierzyć im dostęp do mojej karty. Co myślicie o takiej możliwości? Czy Wasze apki bankowe też posiadają taką opcję?
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 24843
Czytelnik
RasMass dodano: 22.02.2019 19:56 #2
Ooo, ciekawostka, u mnie też można już takie doładowanie zrobić.
Dzięki za info.

Ja zazwyczaj jednak kupuję kody na Allegro, bo zawsze jest trochę taniej - przy 100 zł doładowaniu, płacę około 90-92 zł, czyli zawsze jakaś oszczędność. Chociaż jeśli na Allegro się coś zmieni to nie omieszkam zrobić tego przez konto :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 23.02.2019 18:29 #3
Ja to w ogóle sporadycznie coś kupuję na Store, najczęściej gdy jest jakaś fajna promka i pod wpływem impulsu :-)

Jednak myślę, że opcja może się przydać, na pewno jest mega wygodna.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 108312
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 18.03.2019 19:52 #4

Cherubinek napisał:

Ja to w ogóle sporadycznie coś kupuję na Store, najczęściej gdy jest jakaś fajna promka i pod wpływem impulsu :-)

Ja tylko premierówki tych gier co cche
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 18.03.2019 19:54 #5

Maciej2801 napisał:

Cherubinek napisał:

Premierówki na Store?.. Sony musi być dumne z takiego klienta MrGreen
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 90
REP.: 108312
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 18.03.2019 22:03 #6

Cherubinek napisał:

Maciej2801 napisał:

Cherubinek napisał:

Premierówki na Store?.. Sony musi być dumne z takiego klienta MrGreen

2 lub 3 gry do roku no powód do dumy ;-) he he
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 19.03.2019 10:43 #7
Ja to klasycznie - pudełka.

Wracając do tematu to jednak doładowanie Store czasem potrzebuję bo kartę boję się podpiąć- nie mam w tym względzie zaufania do Sony - no i są też gry, które występują wyłącznie w cyfrze. Sporadycznie kupuję coś w promocji, ale to cena musi zejść poniżej 60 pln.
I am Lightning, the Rain Transformed.
Patryk1101
Poziom: 50
REP.: 1732
Czytelnik
Patryk1101 dodano: 08.11.2019 14:14 #8

Cherubinek napisał:

Wracając do tematu to jednak doładowanie Store czasem potrzebuję bo kartę boję się podpiąć- nie mam w tym względzie zaufania do Sony - no i są też gry, które występują wyłącznie w cyfrze. Sporadycznie kupuję coś w promocji, ale to cena musi zejść poniżej 60 pln.

Nie masz zaufania do Sony? Ja zawsze miałem podpiętą kartę czy to w PSStore czy w EShopie w Nintendo i odpukać na szczęście nic nigdy się nie działo a będzie to już jakieś 10 lat. Teraz dałeś mi do myślenia czy aby na pewno im tak bezgranicznie ufać ;p a jeżeli chodzi o aplikację bankową to u mnie (Santander) nic takiego nie widzę.
,,Its my turn to protect you Snake, just like Grey Fox did"
sprinter311
Poziom: 36
REP.: 1191
Czytelnik
sprinter311 dodano: 08.11.2019 14:27 #9

Cherubinek napisał:

Pudełka są najlepsze a na pss kupuję dlc
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 92
REP.: 16314
Czytelnik
Carnage dodano: 09.11.2019 09:33 #10
Ja też preferuję pudełka. Niekiedy czekam specjalnie na wersje GOTY aby zakupić od razu ze wszystkimi dodatkami.
Welcome to Silent Hill...
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 09.11.2019 13:52 #11

Patryk1101 napisał:

Cherubinek napisał:

Nie masz zaufania do Sony? Ja zawsze miałem podpiętą kartę czy to w PSStore czy w EShopie w Nintendo i odpukać na szczęście nic nigdy się nie działo a będzie to już jakieś 10 lat. Teraz dałeś mi do myślenia czy aby na pewno im tak bezgranicznie ufać ;p a jeżeli chodzi o aplikację bankową to u mnie (Santander) nic takiego nie widzę.

Były te różne wtopy z wypłynięciem danych i to nie tylko z PSN. Wprawdzie konto, do którego mam podpiętą kartę jest takim, na którym nie mam oszczędności, ale i tak żal byłoby mi stracić te kilka tysięcy, bo już za to można kupić np. nowy telewizor. Nie było moim zamiarem Cię straszyć, ale z finansami w sieci jednak sugeruję ostrożność.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych