Forum - Kąciki - Hardkor - o grach (najczęściej) na poważnie - The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited / Morrowind / Summerset - pytanie natury technicznej, który wariant wybrać, żeby swobodnie grać?

adiq1033
Poziom: 54
REP.: 13049
Czytelnik
adiq1033 dodano: 13.02.2019, 20:11 #1
Hej,

chciałbym zakupić wyżej wymienioną produkcje, niestety nie mogę znaleźć informacji, a spotkałem się ze zbieżnymi opiniami dotyczącymi podstawowej wersji gry.
Czy jest nią Tamriel Unlimited? Czy bez niej będę mógł zagrać w dodatek Morrowind i Summerset? Znajomy twierdzi, że Morrowind zawiera w sobie podstawową wersję gry, ale nie mogę tego nigdzie potwierdzić. Na Allegro dostepne są wersje pudełkowe Tamriel Unlimited + Morrowind + Summerset - każda z nich kosztuje około 30-40zł. Aby móc cieszyć się w pełni kompletną grą konieczne jest kupienie wszystkich trzech sztuk? Czy poza abonamentem do gry sieciowej (mowa o Xbox Live) konieczne jest opłacanie dodatkowego abonamentu w grze? Został zniesiony na PC i chyba niedługo później gra trafiła na konsole.
I kolejne trudne pytanie - w środku opakowania jest kod do pobrania (i przypisania na stałe do konta...) czy nośnik z danymi - pytam o każdą wersję/odsłonę/dodatek gry?
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 93
REP.: 115774
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 17.03.2019 19:29 #2
https://www.eurog(...)recenzja

Może Ci pomoże ta recka

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych