Forum - Hyde Park - Filmy i seriale - Najgorszy film, jaki w życiu widziałaś/łeś

Przejdź do strony

Strona

metin2 pl
Poziom: 4
REP.: 0
Czytelnik
metin2 pl dodano: 27.02.2020 21:54 #31
filmy Patryka Vegi, poza serią Pitbull gdzie było momentami śmiesznie :)
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 95
REP.: 18230
Czytelnik
Carnage dodano: 27.02.2020 22:51 #32

metin2 pl napisał:

filmy Patryka Vegi, poza serią Pitbull gdzie było momentami śmiesznie :)

Vega jest popularny i kręci masę filmów pod określoną niewymagającą publikę, dlatego jest na celowniku krytyków. Z pewnością jednak jego filmy nie należą do najgorszych kręconych obecnie w Polsce.
Welcome to Silent Hill...
Dubek88
Poziom: 39
REP.: 1143
Czytelnik
Dubek88 dodano: 28.02.2020 09:34 #33
Nie no, Botoks i Polityka to były filmy na 1 max 2/10, jedna wielka żenada MrGreen Dawno nie widziałem gorszego filmu niż właśnie Polityka Vegi.
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 77
REP.: 34235
Czytelnik
RasMass dodano: 28.02.2020 09:51 #34
"Pewnego razu w... Hollywood" - najgorszy film jaki widziałem...od Tarantino. Uwielbiam tego reżysera, za wszystko co dotychczas zrobił, ale w ostatnim filmie zdecydowanie powinęła mu się noga.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
HansOlo78
Poziom: 31
REP.: 862
Czytelnik
HansOlo78 dodano: 28.02.2020 16:50 #35

RasMass napisał:

"Pewnego razu w... Hollywood" - najgorszy film jaki widziałem...od Tarantino. Uwielbiam tego reżysera, za wszystko co dotychczas zrobił, ale w ostatnim filmie zdecydowanie powinęła mu się noga.

No co Ty !!!? Przecież film jest dobry - może przez przypadek zobaczyłes jakis inny film o podobnym tytule no „Pewnego razu w trawie” ? Mrugnięcie
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 28.02.2020 16:59 #36
Jak na Tarantino nie jest dobry, a ja od niego dużo wymagam. Nie było tam w ogóle typowo tarantinowskich, genialnych dialogów, którymi były wypchane wszystkie jego poprzednie filmy. Fabuła zamierzała nie wiadomo gdzie i opowiadała kompletnie o niczym. Mam wrażenie, że chodziło tu tylko o pokazanie wątków Polańskiego i Bruce'a Lee, a wątek główny Quentin naskrobał ołówkiem na serwetce popijając poranną kawkę.
To nie był film zły per se, ale najsłabszy do Tarantino Mrugnięcie
Szanuje jednak jeśli się ze mną nie zgadzasz. Niech każdy cieszy się z tego co sprawia mu przyjemność MrGreen
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 95
REP.: 18230
Czytelnik
Carnage dodano: 29.02.2020 10:06 #37
Nie ma reżyserów, którzy utrzymali ten sam bardzo wysoki poziom przez całe życie. Ostatniego filmu Tarantino jeszcze nie miałem przyjemności obejrzeć, ale słyszałem wiele sprzecznych opinii od znajomych. Trzeba będzie w końcu obejrzeć i samemu ocenić.
Welcome to Silent Hill...
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 29.02.2020 10:51 #38
Dla mnie właśnie Tarantino był takim twórcą. Od pierwszego do przedostatniego filmu utrzymywał stały, bardzo wysoki poziom i dopiero teraz, po 27 latach od swojego debiutu zrobił film odstający poziomem od poprzednich. Dalej jednak w niego wierzę i wiem, że jego ostatnie dzieło będzie wielkie MrGreen
Dubek88
Poziom: 39
REP.: 1143
Czytelnik
Dubek88 dodano: 29.02.2020 12:20 #39
Jak dla mnie najgorszy film Tarantino to zdecydowanie Jackie Brown ewntualnie Grindhouse: Death Proof, Hoollywood jest lepszy od tych filmów. Zresztą mi się Oce Upon a Time... in Hollywood bardzo podobał.
Wałs0raj
Poziom: 55
REP.: 3134
Czytelnik
Wałs0raj dodano: 29.02.2020 13:10 #40
Może nie najgorszy, ale bardzo słaby ostatnio oglądałem Jurassic World Upadłe Królestwo, nie polecam nikomu.
volumeplus
Poziom: 4
REP.: 0
Czytelnik
volumeplus dodano: 06.03.2020 23:10 #41
"Adaptacja" Lśnienia Kinga - aktorka grająca Wendy byłą totalnym drewnem aktorskim... Postać Jacka również mogła być lepiej odegrana, ogólnie ten film mimo roku 1980 MÓGŁ być lepszy. Zwłaszcza że powstawał na podstawie książki
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych