Forum - Platforma - Nintendo - Pierwsza pełna gra na Nintendo Switch.

olimedi
Poziom: 33
REP.: 544
Czytelnik
olimedi dodano: 08.02.2019, 10:02 #1
O to małe pole do popisu Mrugnięcie
Napiszcie proszę jaka była Wasza pierwsza pełna gra na NS i jakie były wrażenia podczas jej przechodzenia.
Myślę że Wasze wypowiedzi mogą podsunąć innym wiele fajnych pomysłów na spędzenie wolnego czasu z NS.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Mrugnięcie
olimedi
Czytelnik
olimedi dodano: 10.02.2019 15:51 #2
Wnioskuję że chyba nikt w nic nie gra heheh. Kawka
Albo trudno napisać jaka gra jako pierwsza została
uruchomiona MrGreen
Pozdrawiam
węgier
Poziom: 40
REP.: 1619
Czytelnik
węgier dodano: 10.02.2019 21:44 #3
zelda, bo taki zestaw kupiłem, mario mnie średnio kręci i ogólnie to nie było za bardzo nic innego.
w sumie dalej nie ma, ale kto powiedział, że trzeba mieć nową grę co tydzień.
HAPTYCZNE WIBRACJE!!!
Guile
Poziom: 76
REP.: 25057
Czytelnik
Guile dodano: 13.02.2019 00:05 #4
Niby Zeldę miałem w zestawie z konsolą, ale ta mnie dość szybko wymęczyła i ją sobie odpuściłem. Natomiast pierwszą grą, którą kupiłem na Switcha i również pierwszą, którą przeszedłem to Golf Story. Zabawna historia i bardzo przyjemna mechanika. Przypomniało mi to Mario Golf z GBA, w które swego czasu zagrywałem się godzinami. Warto dać tej produkcji szansę.
olimedi
Czytelnik
olimedi dodano: 13.02.2019 01:15 #5

Guile napisał:

Niby Zeldę miałem w zestawie z konsolą, ale ta mnie dość szybko wymęczyła i ją sobie odpuściłem. Natomiast pierwszą grą, którą kupiłem na Switcha i również pierwszą, którą przeszedłem to Golf Story. Zabawna historia i bardzo przyjemna mechanika. Przypomniało mi to Mario Golf z GBA, w które swego czasu zagrywałem się godzinami. Warto dać tej produkcji szansę.

Golf Story wygląda zabawnie ! Na pewno dam szanse tym bardziej że cena jest atrakcyjna i ta grafika cudo.
Podoba mi się :)
pozdrawiam.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych