Forum - Hyde Park - Filmy i seriale - Seriale - Trailery

Przejdź do strony

Strona

Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 77
REP.: 34762
Czytelnik
RasMass dodano: 13.02.2020 09:59 #61
Gangs of London to serial reżyserowany przez Garetha Evansa, twórcę serii Raid!
W choreografii walk widać to od razu i coś czuję, że w końcu dostaniemy serial, który w tym temacie zbliży się do wspaniałego Banshee!

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 13.02.2020 o godz. 10:06

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 97
REP.: 96659
Czytelnik
Cherubinek dodano: 13.02.2020 16:33 #62
Pisałeś ostatnio, że masz mniej czasu ode mnie na granie, ale trudno się dziwić skoro oglądasz tyle seriali. Mrugnięcie
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 13.02.2020 19:12 #63
Niestety odkąd mam dziecko nie oglądam tyle ile bym chciał i sporo mi umyka przez brak czasu.
Odkładam na później część tego co chciałbym zobaczyć, ale obejrzę pewnie dopiero kiedy młody pójdzie na swoje hehehehe
To tak jak z grami, co chwile kupuję coś nowego i kupka wstydu rośnie, ale mam zamiar kiedyś wszystko to ograć Mrugnięcie

Do tego od jakiegoś czasu mam tylko jeden ekran w domu, co oznacza, że wieczorami coś z żoną oglądam i często są to właśnie seriale.
Kiedy już zaopatrzę się w TV to pewnie będę więcej grał wieczorami, a żona będzie sobie oglądała to czego ja nie chcę :)

A co do tego wątku, to są właśnie często seriale, które mnie zainteresowały, ale niestety też takie których do dzisiaj nie ruszyłem Unhappy

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.02.2020 o godz. 19:13

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 17.02.2020 06:10 #64
Po latach walki samego z sobą nauczyłem się wreszcie nie kupować gier na zapas. Trudne, ale osiągalne. Smiley
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 17.02.2020 10:03 #65
Jest to jakieś rozwiązanie, z tym że w takiej sytuacji gier na półce miałbym bardzo niewiele, a tego nie lubię Mrugnięcie
Wolę kupować w miarę na bieżąco polując na okazje (wczoraj kupiłem The Sinking City za 59 zł), niż odkładać takie zakupy na później.
Bo gdybym tak robił to może się potem okazać, że cena poszła do góry, albo że zwyczajnie zapomnę co mnie interesowało 2/3/4 lata temu :)
Dlatego wolę kupować na bieżąco, bo jeśli ja nie skorzystam, to - mam nadzieję - mój potomek skorzysta MrGreen
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 23.02.2020 02:58 #66
Gry raczej nie drożeją, a nawet jeśli przegapi się jakąś promocję to niedługo będzie kolejna, jeszcze lepsza. Oczywiście każdy ma swój własny sposób na zarządzanie budżetem i tak właśnie być powinno. OK
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 28.02.2020 19:30 #67
Serial na podstawie obrazów? Czemu nie. Tym bardziej że chodzi tu o obrazy rewelacyjnego Simona Stålenhaga

Tales From the Loop

dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 28.02.2020 20:26 #68
Zaintrygowałeś mnie. Klimatyczny obraz i muzyka. Proszę przypomnij jak już będzie dostępny.
Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 28.02.2020 20:36 #69
Premiera 3 kwietnia na Amazonie Mrugnięcie
Jak obejrzę to i pewnie w "Kulturze na Weekend" coś napiszę :)
dobra, cicho już
mitra
Poziom: 39
REP.: 713
Czytelnik
mitra dodano: 28.02.2020 20:40 #70
Wiem kiedy, oglądałem trailer ale znając mnie zapomnę, bo pamięć mam dobrą lecz krótką Mrugnięcie

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 28.02.2020 o godz. 20:41

Nie jestem zupełnie bezużyteczny - zawsze mogę być złym przykładem!!!
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 29.02.2020 05:17 #71
Fajnie wygląda, ale nie mam Amazona. Trudno.
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 29.02.2020 08:40 #72

mitra napisał:

Wiem kiedy, oglądałem trailer ale znając mnie zapomnę, bo pamięć mam dobrą lecz krótką Mrugnięcie

Hehe, spoko, przypomnę OK
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 10.03.2020 10:19 #73
Dennis Kelly to człowiek, który w 2013 roku powołał do życia jeden z moich ulubionych seriali wszech czasów, przedwcześnie anulowaną Utopię. W końcu tworzy nowy projekt i to dla HBO! Zapowiada się bardzo dobrze i liczę, że się uda.
A tak wygląda oficjalny opis:

Cytat:

Serial ma być podzielony na dwie części: "Lato" i "Zimę". W lecie człowiek odwiedza tajemniczą wyspę niedaleko brytyjskiego wybrzeża i odkrywa grupe mieszkańców chcących zachować swój dom bez względu na cenę. W drugiej części zatytułowanej Zima pewny siebie przybysz przybywa na wyspę szukając odpowiedzi, a zamiast tego wywołuje bitwę o jej los.

Miodzio jak dla mnie MrGreen

DZIEŃ TRZECI
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 10.03.2020 17:02 #74
Od piątku nowy sezon Kingdom na Netflixie. Smiley
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 10.03.2020 17:21 #75
Ja to jeszcze nawet pierwszego nie ogarnąłem, ale w końcu mi się uda MrGreen
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych