Forum - Hyde Park - Filmy i seriale - Seriale - Trailery

Przejdź do strony

Strona

Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 69
REP.: 17609
Czytelnik
RasMass dodano: 30.03.2019 12:59 #16
Jeden z ciekawszych seriali kryminalnych ostatnich lat, rewelacyjna muzyka, świetne zdjęcia (widok z okna domu protagonisty zapiera dech w piersiach) i bardzo dobra rola Titusa Wellivera - głównego bohatera opowieści, tytułowego Boscha.
Polecam każdemu, kto lubi ciekawe historie i sprawy rozłożone na cały sezon.

Niedługo premiera 5 sezonu:

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 03.04.2019 13:11 #17
Banshee to dla mnie do dzisiaj najlepszy serial, w którym sztuki walki były tak wspaniale zrealizowane, że szczęki po każdej takiej bitce szukałem po podłodze MrGreen
Nic do dzisiaj nie przebiło tej rewelacyjnej choreografii.
Jednak w końcu możemy dostać serial, który przebije to co widzieliśmy w Banshee - Jonathan Tropper twórca wyżej wymienionego serialu, stworzył na podstawie scenariusza samego Mistrza, Bruce'a Lee serial Warrior opowiadający o wojnie chińskich gangów w XIX-wiecznym San Francisco.
Zapowiada się ogień, a premiera już 5 kwietnia! MrGreen

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 06.04.2019 15:29 #18
Bardzo ciekawie zapowiadający się horror na podstawie książki Joe Hilla - syna Stephena Kinga.

NOS4A2

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 91
REP.: 78296
Czytelnik
Cherubinek dodano: 07.04.2019 10:31 #19
Jak na podstawie Kinga to trzeba będzie obowiązkowo sprawdzić :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 10.04.2019 20:18 #20
Bardzo ciekawy mindfuck niedługo zobaczymy na Netflixie:

Chambers - premiera już 26.04:

RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 18.04.2019 13:54 #21
To nie będzie kolejny prosty i standardowy serial o superbohaterach. Trailer to niezła rozwałka, więc liczę że dostaniemy serial tylko dla dorosłych z ostrą akcją. A zwiastun to właśnie zapowiada :)

The Boys - premiera 26 lipca:

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.04.2019 o godz. 13:55

RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 25.04.2019 16:40 #22
Ekranizacja wspaniałej książki, zapowiadająca się równie rewelacyjnie co oryginał, a do tego ze świetną obsadą! Czekam niecierpliwie MrGreen

Paragraf 22 - premiera 17 maja:

Szacun dla graczy z padem w ręku
KrisPora_PL
Poziom: 29
REP.: 256
Czytelnik
KrisPora_PL dodano: 29.04.2019 07:10 #23
aktualnie oglądam The Act, śmiało mogę polecić, ciekawa historia oparta na faktach
piranha
Poziom: 42
REP.: 1147
Czytelnik
piranha dodano: 30.04.2019 16:06 #24
Niedługo 6 sezon
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 24.05.2019 15:19 #25
Ja wiem, że to tylko niewinny teaser, ja wiem, że niczego tu nie pokazują, ale kurde, PICARD wraca!! MrGreen

STAR TREK: PICARD

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 24.05.2019 o godz. 15:19

Tylko umarli widzieli koniec wojny
BR78
Poziom: 92
REP.: 92795
Czytelnik
BR78 dodano: 25.05.2019 10:41 #26

piranha napisał:

Niedługo 6 sezon

Czekam na dalsze losy "The 100" jak na mało który serial. Dla mnie co najmniej świetna produkcja.
"Z wszystkich barów we wszystkich miastach na całym świecie ona musiała wejść do mojego".
BR78
Czytelnik
BR78 dodano: 27.05.2019 12:12 #27
Mnie zaintrygował ostatnio zwiastun serialu "Swamp Thing" od DC który zapowiada się całkiem ciekawie a z samego trailera czuć że będzie klimatyczny, oby to wyszło jak najlepiej:

"Z wszystkich barów we wszystkich miastach na całym świecie ona musiała wejść do mojego".
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 28.05.2019 18:56 #28
Amerykańskie stacje zaprezentowało ostatnimi czasy swoje nowe ramówki na sezon 2019/2020 i znalazłem tam parę perełek które mogą być ciekawe.

DEPUTY

NEXT

EVIL

Jest tego w sumie oczywiście dużo więcej, ale jakoś tylko te pozycje choć trochę mnie zainteresowały, ze zdecydowanym naciskiem na Deputy.
Jak na razie niespecjalnie - przynajmniej dla mnie - zapowiada się najbliższy sezon serialowy w amerykańskiej telewizji.
BR78
Czytelnik
BR78 dodano: 12.06.2019 13:48 #29
Pokazał się teaser do trzeciego sezonu "Watachy" który wystartuje na jesieni. Wreszcie się doczekałem oficjalnej zapowiedzi, bo to jeden z lepszych polskich seriali:

BR78
Czytelnik
BR78 dodano: 12.06.2019 13:52 #30

RasMass napisał:

To nie będzie kolejny prosty i standardowy serial o superbohaterach. Trailer to niezła rozwałka, więc liczę że dostaniemy serial tylko dla dorosłych z ostrą akcją. A zwiastun to właśnie zapowiada :)

The Boys - premiera 26 lipca:

THX za zwiastun, zapowiada się konkretny nocny maratonik na lipiec :))
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych