SKLEP

Forum - Hyde Park - Filmy i seriale - Filmy - Trailery

Przejdź do strony

Strona

Music is the healer
RasMass
Poziom: 68
REP.: 15282
Czytelnik
RasMass dodano: 20.05.2019 19:49 #16
Co by było gdyby na ziemi wylądował zły Superman?
Niedługo dostaniemy na to odpowiedź.

Brightburn: Syn ciemności – premiera 24 maja:

"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Tylko umarli widzieli koniec wojny
BR78
Poziom: 92
REP.: 91650
Czytelnik
BR78 dodano: 27.05.2019 19:08 #17
Grzecznie czekam na nowy film z pod ręki Tarantino,i już po zwiastunie wiem że będzie to genialna produkcja:

"Z wszystkich barów we wszystkich miastach na całym świecie ona musiała wejść do mojego".
Music is the healer
RasMass
Poziom: 68
REP.: 15282
Czytelnik
RasMass dodano: 27.05.2019 20:24 #18

BR78 napisał:

Grzecznie czekam na nowy film z pod ręki Tarantino,i już po zwiastunie wiem że będzie to genialna produkcja:

Nie bój nic, Jędrzej wystawi co najwyżej 5, bo nuda, dłużyzny i za mało rodzinne kino hłehłehłe

A poza tym, to ja też czekam i coś wyczuwam w trzewiach, że to będzie jeden z najlepszych filmów w tym roku MrGreen
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych