SKLEP

Forum - Hyde Park - Filmy i seriale - Filmy - Trailery

Przejdź do strony

Strona

Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 68
REP.: 15976
Czytelnik
RasMass dodano: 30.01.2019, 16:50 #1
W związku z tym, że nasi koledzy redaktorzy lubią zarzucać nas na "głównej" trailerami kolejnych filmów "Papryka Vegety" pomyślałem sobie, aby założyć ten właśnie temat.
Widzieliście jakiś świetny trailer nowego filmu, chcecie się nim podzielić z innymi? To właśnie miejsce dla was! MrGreen
Wrzucajmy to co nas zachwyciło, poruszyło nasze "serca i ogórki", czym chcemy podzielić się z innymi (nawet jeśli będzie to kolejny film Papryka :P)
Zobaczyliście zapowiedź czegoś czego nikt inny nie widział? Dawajcie! Mrugnięcie

Skoro założyłem temat, to może zacznę:

NIGHTMARE CINEMA - wczoraj zobaczyłem ten trailer i się zachwyciłem. Nigdy o tym filmie wcześniej nie słyszałem, a podobno jest tworzony od 2017 roku.
Mickey Rourke jako właściciel szalonego kina wygląda obłędnie, a sam film będzie składał się z 5 niezależnych historii, które połączy właśnie tytułowe kino.
Czekam z niecierpliwością, bo zapowiada się rewelacyjnie.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 04.02.2019 19:00 #2

The Wandering Earth (Wędrująca Ziemia) - chińskie s-f, łał MrGreen
Normalnie nie wierzyłem, ale po zobaczeniu trailera bardzo chcę zobaczyć ten film, bo efekty wyglądają jak z amerykańskiego blockbustera :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 90
REP.: 76588
Czytelnik
Cherubinek dodano: 06.02.2019 11:03 #3
Wczoraj obejrzałem ten film:

Dawno nie widziałem równie dobrego cyberpunku:-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 06.02.2019 15:10 #4
Od pierwszego trailera nie mogłem jakoś zaakceptować miast zasuwających na kołach, strasznie dziwny wydawał mi się ten pomysł.
Skoro jednak piszesz, że to dobre, to trzeba będzie zobaczyć :)
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 90
REP.: 76588
Czytelnik
Cherubinek dodano: 07.02.2019 09:24 #5
Trudno w tego typu filmie spodziewać się realizmu :-)

Ostatnio w ogóle nie tęsknię za ambitnym kinem, raczej szukam czegoś relaksującego :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Tylko umarli widzieli koniec wojny
BR78
Poziom: 92
REP.: 92693
Czytelnik
BR78 dodano: 07.02.2019 09:58 #6

A mnie ostatnio wzięło na trylogię "Jurassic Park", piękna przygoda w świecie dino.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 07.02.2019 o godz. 09:59

"Z wszystkich barów we wszystkich miastach na całym świecie ona musiała wejść do mojego".
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 07.02.2019 10:03 #7
Kiedy za dzieciaka pierwszy raz zobaczyłem "Jurrasic Park" w kinie, byłem przekonany, że już nigdy w życiu nie zobaczę niczego lepszego MrGreen
Ponadczasowy klasyk!
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 87
REP.: 97724
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 13.02.2019 10:33 #8

RasMass napisał:

Kiedy za dzieciaka pierwszy raz zobaczyłem "Jurrasic Park" w kinie, byłem przekonany, że już nigdy w życiu nie zobaczę niczego lepszego MrGreen
Ponadczasowy klasyk!

I tak mu zostało bo każdy kolejny był słabszy...
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 14.03.2019 15:56 #9
W związku z 40-tą rocznicą premiery "Obcego - Ósmego Pasażera Nostromo" dostaniemy 6 krótkometrażówek rozgrywających się w tym świecie.

Zapowiada się ciekawie :)

A tutaj opisy poszczególnych filmów:

Cytat:

Alien: Alone – Hope, członek załogi opuszczonego transportowca Otranto, spędziła rok na walce o przetrwanie swoje, a także statku. Po odkryciu ukrytego ładunku, ryzykuje wszystko, żeby zasilić zepsuty statek w poszukiwaniu ludzkiego życia. Scenariusz i reżyseria: Noah Miller.

Alien: Containment – Czworo ocalałych rozbitków znajduje się na pokładzie małej kapsuły ratunkowej w kosmosie. Próbują ustalić, co doprowadziło do epidemii, która pochłonęła ich statek. Zaczynają rozumieć, że nie mogą sobie wzajemnie ufać. Scenariusz i reżyseria: Chris Reading.

Alien: Harvest – ocalała załoga uszkodzonego statku ma mało czasu na dotarcie do kapsuły ratunkowej. Narzędziem, które może im pomóc w dotarciu do niej, jest czujnik ruchu. W mroku czai się jednak mroczna istota, która nęka załogę. Scenariusz i reżyseria: Benjamin Howdeshell.

Alien: Night Shift – zaginiony i zdezorientowany pilot zostaje odnaleziony przez swoich współpracowników. Proponują mu drzemkę. Zostaje wpuszczony do magazynu kolonii, ale stan pilota pogarsza się i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Scenariusz i reżyseria: Aidan Breznick.

Alien: Ore – Lorraine, pracująca ciężko obywatelka kolonii górniczej, pragnie polepszyć jakość życia swojego i jej córek i wnuków. Jej współpracownicy odkrywają zabitego w tajemniczych okolicznościach górnika, Lorriane zmuszona będzie do wybrania pomiędzy ucieczką, a sprzeciwienie się rozkazom i walką o ratunek dla swojej rodziny.Scenariusz i reżyseria: siostry Spear.

Alien: Specimen – Nocna zmiana w szklarni w jednej z kolonii. Botaniczka Julia stara się zapanować nad próbkami gleby, które wywołały niepokój u jej psiego pomocnika. Pomimo wysiłków, Julia zostaje uwięziona w laboratorium, które niespodziewanie zostało zamknięte. Nie wie, że okaz Obcego wydostał się z tajemniczego transportu. Rozpocznie się walka o przetrwanie, bo kosmita poszukuje nosiciela. Scenariusz i reżyseria: Kelsey Taylor.
Tylko umarli widzieli koniec wojny
BR78
Poziom: 92
REP.: 92693
Czytelnik
BR78 dodano: 14.03.2019 16:43 #10
Chętnie obejrzę, zarywając którąś z nocek, zapowiada się soczysty kosmiczny kąsek.
"Z wszystkich barów we wszystkich miastach na całym świecie ona musiała wejść do mojego".
Kicius_PL
Poziom: 29
REP.: 207
Czytelnik
Kicius_PL dodano: 18.03.2019 09:45 #11
Wiadomo coś na temat dat premier tych krótkometrażowców w uniwersum Obcego i gdzie będzie można będzie je obejrzeć ?
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 18.03.2019 15:20 #12

Kicius_PL napisał:

Wiadomo coś na temat dat premier tych krótkometrażowców w uniwersum Obcego i gdzie będzie można będzie je obejrzeć ?

Premiera pierwszego filmu na odbyć się już 29.03.2019, a kolejne części będą pojawiały się co tydzień w piątek na YouTubie.
W sumie może nawet zrobię na Forum PPE temat i będę dorzucał kolejne odcinki co tydzień, więc pewnie je gdzieś tutaj znajdziesz :)
Kicius_PL
Poziom: 29
REP.: 207
Czytelnik
Kicius_PL dodano: 19.03.2019 07:08 #13
Super, dla mnie jako fana uniwersum każdy materiał jest na wagę złota, a niestety z braku czasu nie mogę śledzić na bieżąco wszystkich wydarzeń i tego co się w nim dzieje, także takie info jest dla mnie bardzo cenne Mrugnięcie
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 87
REP.: 97724
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 20.03.2019 20:25 #14
Pewnie tutaj chłopaki powrzucają wiec będziesz na bieżąco
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 01.04.2019 20:02 #15
Jim Jarmusch kojarzył mi się zawsze z kinem artystycznym, mocno niszowym, spokojnym. Dobre filmy, do dobrego wina Soczek
Aż tu nagle dostaję w głowę komedią od Jarmuscha i do tego o zombie!
A z jaką obsadą Oczy
Czekam i to baaaaardzo, bo zapowiada się rewelacyjnie! MrGreen

The Dead Don’t Die

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.04.2019 o godz. 20:03

Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych