SKLEP

Forum - Platforma - Sony - Problem z padem

Przejdź do strony

Strona

Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 79
REP.: 44057
Czytelnik
saptis dodano: 21.03.2019 01:32 #16

Maciej2801 napisał:

To było do RasMassa

U niego to chyba bateria siadla.

RasMass - wymieniles juz baterie ?

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 21.03.2019 o godz. 01:39

Music is the healer
RasMass
Poziom: 66
REP.: 12151
Czytelnik
RasMass dodano: 21.03.2019 13:29 #17

saptis napisał:

Maciej2801 napisał:

To było do RasMassa

U niego to chyba bateria siadla.

RasMass - wymieniles juz baterie ?

No właśnie - kurde - wymieniłem i mam dalej to samo Unhappy
Nie wiem czy kupiłem bubla (a kupiłem najpojemniejszą baterię jaką znalazłem) czy faktycznie pad mi po prostu zdycha.

A Saptis próbowałeś wyłączać ewentualne ściąganie (o czy wcześniej pisałem)?
Może spróbuj w ogóle Wi-Fi w konsoli na chwilę wyłączyć albo router zrestartuj, może to jego wina.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 79
REP.: 44057
Czytelnik
saptis dodano: 29.03.2019 11:49 #18
Nawet jak nic nie sciagalem to przerywalo.
Myslalem, ze zakloca jakies urzadzenie - pilot od tv. czy router, ale nie - okazalo sie, ze to wina...... kabla przez ktory byl podlaczony dodatkowy, zewnetrzny dysk do konsoli.

Okazuje sie, ze to jakis tani kabel ze slabym ekranowaniem i wlasnie on zaklocal w konsoli dzialanie modulu do komunikacji z joypadem. Szok, zmienilem kabel i zero problemow.

W zyciu bym na to nie wpadl - info znalazlem w jednym z dziesiatek komentarzy na YouTube do filmiku o problemach z joypadem do Playstation 4, swoja droga sposob z filmiku byl zupelnie inny, ale pomyslalem, ze moze ludzie w komentach beda cos pisac i tak bylo. Dobrze, ze pomoglo bo juz sie zastanawialem czy nie bede musial kupic nowej konsoli bo modul komunikacji bezprzewodowej z joypadami siada.

Tak wiec jesli ktos bedzie mial taki sam problem to jest na to sposob.

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 29.03.2019 o godz. 11:52

Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych