Forum - Hyde Park - Filmy i seriale - Netflix - Punisher

Ak-47
Poziom: 47
REP.: 3819
Czytelnik
Ak-47 dodano: 19.01.2019, 14:30 #1

Co myślicie o tym serialu?

Moim zdaniem pierwszy sezon za bardzo przegadany, ale się przyjemnie oglądało, w drugim wiecej punishera w punisherze, ale jak by za dużo wątków wprowadzili.
https://twitter.com/Lukasz580
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 72
REP.: 23228
Czytelnik
RasMass dodano: 19.01.2019 14:45 #2
Drugiego jeszcze nie widziałem, ale pierwszy oglądało mi się świetnie.
Dobre nakreślenie postaci Franka dostaliśmy w pierwszym sezonie, dlatego też było tam więcej gadania niż akcji - mi to akurat spasowało, bo lubię porządny origin postaci, tym bardziej, że dostaję go w serialu, a tam jest na to czas, w przeciwieństwie do filmu.
Szkoda tylko, że na dwóch sezonach się skończy, bo chętnie zobaczyłbym jak historia rozciąga się na przynajmniej 5 sezonów.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Lobo84
Poziom: 33
REP.: 1336
Czytelnik
Lobo84 dodano: 19.01.2019 19:31 #3
Batman i Frank to moi ulubieni bohaterowie komiksow bez super mocy. Faktycznie może i w pierwszym sezonie mało było Punishera, ale jak kolega wyżej napisał "dobre nakreslenie postaci" pozwoliło wczuć mi się w jego ból i stratę, zarazem wściekłość z ktora wyrywa kolejne chwasty. Właśnie zacząłem 2 odcinek 2 sezonu i tu już jest na ostro, aczkolwiek wciaz jak to pamiętam z komiksu ukazywany wewnętrzny bol naszego msciciela. Jeśli dobrze się sprzeda to może i nie skończy się na 2 sezonach Mrugnięcie
Dodam jeszcze tylko że główny aktor w mojej ocenie to jak przysłowiowy strzał w dziesiątkę

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.01.2019 o godz. 19:34

RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 19.01.2019 20:45 #4

Lobo84 napisał:

Jeśli dobrze się sprzeda to może i nie skończy się na 2 sezonach Mrugnięcie

Oj niestety skończy się na dwóch sezonach, a to przez platformę streamingową Disneya. Nie wiem czy zauważyłeś, ale wszystkie inne seriale Marvela - Luke Cage, Daredevil, The Defenders, Iron Fist - które tworzył Netflix zostały już anulowane, a to wszystko przez to, że Disney zgarnia wszystkie swoje postacie znowu do siebie.
Tak więc w najbliższych tygodniach takie ogłoszenie dostaniemy, niestety Unhappy
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Lobo84
Czytelnik
Lobo84 dodano: 19.01.2019 21:05 #5

RasMass napisał:

Lobo84 napisał:

Jeśli dobrze się sprzeda to może i nie skończy się na 2 sezonach Mrugnięcie

Oj niestety skończy się na dwóch sezonach, a to przez platformę streamingową Disneya. Nie wiem czy zauważyłeś, ale wszystkie inne seriale Marvela - Luke Cage, Daredevil, The Defenders, Iron Fist - które tworzył Netflix zostały już anulowane, a to wszystko przez to, że Disney zgarnia wszystkie swoje postacie znowu do siebie.
Tak więc w najbliższych tygodniach takie ogłoszenie dostaniemy, niestety Unhappy

Szczerze, Punisher jest moim pierwszym, wiec nie mogłem zauważyć Mrugnięcie
Disney jest za delikatny dla wielu postaci komiksowych, ich domena chyba kiedyś była miłość? Mrugnięcie nie jaram się tak przemocą jak za młodu, ale
wszystkich będą ugrzeczniać jak Venoma?oglupiac jak pająka?
Troszkę słabo Unhappy
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 20.01.2019 12:17 #6
No niestety, to kwestia umów Disneya z Netflixiem. Też chciałbym dalej oglądać Franka na Netflixie, bo wiem, że nie jest on tam ugrzeczniony i czerpie dosyć dobrze z oryginału.
Jeśli Disney kiedyś nawet zrobi własny serial z Punisherem, to daje głowę, że nie będzie tak dobry jak ten obecny.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.01.2019 o godz. 12:18

Lobo84
Czytelnik
Lobo84 dodano: 20.01.2019 15:09 #7
Szkoda Twojej głowy,bo chociaż Cie nie znam to coś mi mówi że dobrze i ciekawie w niej poukładane :)
Naprawdę macie tu nie wąsko ciekawą społeczność,aż chce się dyskutować. Jeszcze niech kobietę tu znajdę to już
Wywale się na przysłowiowe cyce Mrugnięcie
Lobo84
Czytelnik
Lobo84 dodano: 20.01.2019 15:17 #8
Trochę poplynąłem i wybieglem po za temat, wybacz.
2 sezon to już jest kwintesencja komiksow, gra aktorska(większości postaci) i klimat sprawia że cały "latam"
To co mi przekazałes jeszcze bardziej doluje, kolejny serial z niedosytem.
Jak to się mówi życie Mrugnięcie
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85512
Czytelnik
Cherubinek dodano: 23.01.2019 07:11 #9

Ak-47 napisał:

Co myślicie o tym serialu?

Moim zdaniem pierwszy sezon za bardzo przegadany, ale się przyjemnie oglądało, w drugim wiecej punishera w punisherze, ale jak by za dużo wątków wprowadzili.

Myślę, że pora wreszcie obejrzeć bo większość ludzi poleca :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych