Forum - Platforma - Sony - Kotwica mgły w God of War 2018

Demon's Souls Remake na ps5 mi się śni!
skalariX
Poziom: 74
REP.: 42967
Czytelnik
skalariX dodano: 13.01.2019, 13:47 #1
Witam,

poszukuję kotwic w labiryncie w Niflheim. Jedną znalazłem. Wiem, że są cztery, a muszę mieć trzy do zamknięci szczelin i wykonania zadania dla Sindriego. Wydaje mi się, że są one umieszczone losowo. Biegam już jednak ponad 5h i brakuje mi nadal dwóch. Moje pytanie brzmi, czy jest jakiś sposób, by je zlokalizować? Filmiki na YT nie pomagają, gdyż labirynt generowany jest losowo. Czy muszę mieć np. ponad kilka tysięcy ech mgły, żeby się pojawiła w sarkofagu, czy np. muszę z kolei wszystko otwierać po drodze i nic nie pomijać ...?

Help :)
skalariX
Użytkownik konta Premium PPE.
bigbird
Poziom: 77
REP.: 35192
Czytelnik
bigbird dodano: 13.01.2019 19:08 #2
Tak
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 79
REP.: 43960
Czytelnik
Dobermann dodano: 14.01.2019 01:01 #3
trzeba powtarzac do skutku :)
Best regards #smiesznypiesek
Palec Kenichiro wskazuje mi drogę
REALista
Poziom: 88
REP.: 77651
Czytelnik
REALista dodano: 14.01.2019 01:47 #4

skalariX napisał:

Witam,

poszukuję kotwic w labiryncie w Niflheim. Jedną znalazłem. Wiem, że są cztery, a muszę mieć trzy do zamknięci szczelin i wykonania zadania dla Sindriego. Wydaje mi się, że są one umieszczone losowo. Biegam już jednak ponad 5h i brakuje mi nadal dwóch. Moje pytanie brzmi, czy jest jakiś sposób, by je zlokalizować? Filmiki na YT nie pomagają, gdyż labirynt generowany jest losowo. Czy muszę mieć np. ponad kilka tysięcy ech mgły, żeby się pojawiła w sarkofagu, czy np. muszę z kolei wszystko otwierać po drodze i nic nie pomijać ...?

Help :)
skalariX

Gdzieś czytałem, że kotwice można wydropić tylko ze skrzynki, która znajduje się na środku labiryntu (i też nie zawsze wypada, trzeba mieć farta).
Kto sieje wiatr ten burzę będzie zbierał.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85516
Czytelnik
Cherubinek dodano: 14.01.2019 09:24 #5
Kotwica z reguły, ale nie zawsze jest na końcu labiryntu w tym pomieszczeniu, gdzie walczymy z ogrem. Musisz szukać aż do skutku, trochę cierpliwości i na pewno wpadnie. Ja wszystkie znalazłem właśnie przy tym ogrze. Dasz radę skoro mnie się udało :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Demon's Souls Remake na ps5 mi się śni!
skalariX
Poziom: 74
REP.: 42967
Czytelnik
skalariX dodano: 14.01.2019 11:22 #6

Cherubinek napisał:

Kotwica z reguły, ale nie zawsze jest na końcu labiryntu w tym pomieszczeniu, gdzie walczymy z ogrem. Musisz szukać aż do skutku, trochę cierpliwości i na pewno wpadnie. Ja wszystkie znalazłem właśnie przy tym ogrze. Dasz radę skoro mnie się udało :-)

Dziękuję Wam za pomoc i wsparcie. Nic... będę dalej poszukiwał :)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych