Forum - Bazar - Oddam - FIFA 14 PS3

acidp0rn
Poziom: 38
REP.: 1552
Czytelnik
acidp0rn dodano: 11.01.2019, 23:56 #1
Hejo.
W marcu w zestawie razem z plejką 3 dostałam bardzo mi niepotrzebną fifkę 14, której nie potrzebuję, bo ani nie jestem kolekcjonerem ani nie lubię fify więc w sumie nic mi po niej. Wyrzucić nie wyrzucę, bo nie potrafię wyrzucać itemów tak po prostu ;o Sprzedać nie sprzedam, bo kompletnie mi się to nie opłaca. Fun fact, byłam raz u mojego miastowego chłopa co skupuje gierki i chłop popatrzył mi prosto w oczy, zaśmiał się i powiedział, że da mi za to złotówkę.
No więc tak krążę już prawie rok po domu i drapię się po głowie co rusz jak nie spojrzę na półkę z grami i widzę ten nieszczęsny tytuł - co tu zrobić z tą szkaradą. No i wymyśliłam! PPE!
Także no, jak jest tu jakiś kolekcjoner albo maniak fify to niech się tutaj zgłosi to wyślę za darmo Mrugnięcie
Jak to mówią - kto pierwszy ten lepszy. Niech ktoś zabukuje sobie gierkę i poda mi adres na pw.
Buzi i pozdrówki.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2019, 23:58

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85199
Czytelnik
Cherubinek dodano: 12.01.2019 10:19 #2
Trzeba było brać złotówkę :-D
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
acidp0rn
Czytelnik
acidp0rn dodano: 12.01.2019 12:33 #3

Cherubinek napisał:

Trzeba było brać złotówkę :-D

chciałam, ale w międzyczasie sprzedawałam też inne gry i po chwili usłyszałam 'wie pani co, w sumie to ja tej fify wcale nie chcę' XD
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 71
REP.: 22972
Czytelnik
RasMass dodano: 12.01.2019 17:00 #4
Cóż to za czasy nadeszły, że ktoś coś chce oddać za darmo i nie ma chętnych. A jak się chętny znajdzie, a ty mu darmowo tą grę wyślesz, to później jeszcze dostaniesz opieprz, że płytka porysowana hehe
Ale co by nie było, to powodzenia w pozbywaniu się niepotrzebnego tałatajstwa Mrugnięcie
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
acidp0rn
Czytelnik
acidp0rn dodano: 12.01.2019 20:43 #5

RasMass napisał:

Cóż to za czasy nadeszły, że ktoś coś chce oddać za darmo i nie ma chętnych. A jak się chętny znajdzie, a ty mu darmowo tą grę wyślesz, to później jeszcze dostaniesz opieprz, że płytka porysowana hehe
Ale co by nie było, to powodzenia w pozbywaniu się niepotrzebnego tałatajstwa Mrugnięcie

a dziękuję, widać, że się przyda XD no i z ręką na sercu zaznaczam, że płytka jest w stanie bardzo dobrym! więc jakby ktoś chciał później na mnie krzyczeć to nie ma do tego podstaw!
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 12.01.2019 21:42 #6
Po transporcie firmą kurierską już mogą być podstawy :-)
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 14.01.2019 16:36 #7
Ludzie to jednak mają poczucie humoru. Tu jakiś ziomal wystawił dzisiaj Fifę 14 za 25 zeta.
https://www.olx.p(...)js4.html
To już 18-tkę można za tyle kupić :-)
acidp0rn
Czytelnik
acidp0rn dodano: 15.01.2019 21:16 #8

Cherubinek napisał:

Ludzie to jednak mają poczucie humoru. Tu jakiś ziomal wystawił dzisiaj Fifę 14 za 25 zeta.
https://www.olx.p(...)js4.html
To już 18-tkę można za tyle kupić :-)

haha, no nawet się uśmiałam powiem Ci XD
ale w sumie ja widziałam i tą wersję na ps3, którą chce oddać za 20zł także no

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.01.2019 o godz. 21:17

ApartRikimaru
Poziom: 57
REP.: 4225
Czytelnik
ApartRikimaru dodano: 16.01.2019 02:42 #9
Jeśli oferta aktualna to mógł bym dla syna przytulić, czasem patrzy jak gram na xone a aktualnie w mieście nawet w lombardach na ps3 nie mają, niby mógł bym z allegro zamówić ale jak widzę ze się wala w dobrym stanie to dla dziecka mogę przytulić.
acidp0rn
Czytelnik
acidp0rn dodano: 16.01.2019 04:04 #10

ApartRikimaru napisał:

Jeśli oferta aktualna to mógł bym dla syna przytulić, czasem patrzy jak gram na xone a aktualnie w mieście nawet w lombardach na ps3 nie mają, niby mógł bym z allegro zamówić ale jak widzę ze się wala w dobrym stanie to dla dziecka mogę przytulić.

no nie ma problemu, zwłaszcza jak dzieciak ma się ucieszyć Mrugnięcie wyślij adres na pw to jeszcze w tym tygodniu poślę.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych