SKLEP

Forum - Kąciki - Technologie - Monitor 4K do PS4Pro

Aser82
Poziom: 34
REP.: 370
Czytelnik
Aser82 dodano: 23.12.2018, 10:15 #1
Hej. Dawno temu dla PS4 zamieniłem TV na monitor. Mój obecny monitor to 27 cali FullHD i pomyślałem o małym upgrade. Gracie na monitorach ???, może ma ktoś jakiś 4K, który z czystym sumieniem by polecił?. Zastanawiam się nad Samsung LU28H750UQUXEN, ale to tylko pierwszy klik w google więc raczej dopiero badam teren co w trawie piszczy więc będę wdzięczny za opinie/rady/propozycje
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 78
REP.: 42719
Czytelnik
Dobermann dodano: 24.12.2018 12:32 #2
4k na takim malym monitorze jest troche dziwne Mrugnięcie
do 4k mimo wszystko warto sie wyposazyc w ekrany 32" - pozostaje pytanie jaki masz na to budzet poniewaz takie cudo tanie nie bedzie.
Best regards #smiesznypiesek
Aser82
Poziom: 34
REP.: 370
Czytelnik
Aser82 dodano: 28.12.2018 17:12 #3
Hmm dobra uwaga... chyba zostanę przy swoim Benq'u z matrycą TN (szperałem na necie kilka dni, ale nic wartego uwagi nie znalazłem). Ciężko Mi to przyznać, ale od lat gram głównie w multi (a piszę, że ciężko gdyż tak rzadko wychodzi dla Mnie coś wartego uwagi w singlu jak HL2 czy TLoU, że aż żal ściska w żołądku) i nie ma możliwości bym tam gdzie siedzę zmieścił coś powyżej 27 cali. Poczekam jeszcze chwilę na TLoU 2 i zobaczę jakie atrakcje ND przygotuje dla posiadaczy 'odbiorników' 4K i wtedy może coś zdecyduję, ale wybór pewnie padnie na coś z serii G-master iiyamy

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych