SKLEP

Forum - Kąciki - Technologie - Oferty TV na Black Friday.

Kruspl
Poziom: 28
REP.: 29
Czytelnik
Kruspl dodano: 23.11.2018, 10:21 #1
#Blackfriday #Telewizory #PS4Pro
Widział ktoś jakąś fajny telewizor pod PS 4 Pro z niskim input lagiem i dobry do oglądania filmów ? TV max 2000 - 3000 zł 55 cali najlepiej z 4K. Czy te zakrzywione Curvedy mają jakąś gorszą jakość i gorzej się sprawują pod PS4 ?

Co myślicie:
1) https://www.neo24(...)uhd.html

2) https://www.x-kom(...)ps-55pus

3) https://www.euro.com.pl/telewizory…/samsung-ue55nu7372.bhtml

Może wyłapaliście jakieś dobre oferty na BF ? Nie ukrywam, że bardzo kusi mnie 3 opcja tj. zakrzywiony curved 4k :) Co wy na to?
Music is the healer
RasMass
Poziom: 68
REP.: 15284
Czytelnik
RasMass dodano: 23.11.2018 12:22 #2
Trzecia opcja nawet fajna jeśli nie chcesz wydać za dużo, jednak jeśli zależy ci na jakości obrazu to poszukaj jakiegoś OLEDa od LG, wypadają na dzień dzisiejszy dużo lepiej niż wszelakie LCDki, aczkolwiek są oczywiście droższe
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Kruspl
Poziom: 28
REP.: 29
Czytelnik
Kruspl dodano: 23.11.2018 13:06 #3

RasMass napisał:

Trzecia opcja nawet fajna jeśli nie chcesz wydać za dużo, jednak jeśli zależy ci na jakości obrazu to poszukaj jakiegoś OLEDa od LG, wypadają na dzień dzisiejszy dużo lepiej niż wszelakie LCDki, aczkolwiek są oczywiście droższe

Czyli mówisz, że trzeci jak na budżet do 3000 zł jest najlepszy ? Niski input lag ? Dobry do ps4 pro ?
Music is the healer
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 23.11.2018 16:02 #4

Kruspl napisał:

RasMass napisał:

Czyli mówisz, że trzeci jak na budżet do 3000 zł jest najlepszy ? Niski input lag ? Dobry do ps4 pro ?

No trzeci model ma najmniejszy Input lag - na poziomie 15 ms, więc owszem wypada najlepiej i do PS4 Pro nada się najlepiej jeśli grasz w bijatyki czy sieciowe strzelanki, jeśli jednak wolisz RPG czy przygodówki nie będzie miało to dla ciebie znaczenia.
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&qu
Music is the healer
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 23.11.2018 16:04 #5
Samsung UE55MU7052 - ok. 20 ms
Philips 55PUS7303 - ok. 30 ms

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych