Forum - Platforma - Sony - Playstation Classic

Przejdź do strony

Strona

Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 80
REP.: 44570
Czytelnik
saptis dodano: 14.07.2019 19:31 #61
pieniu
Hmmm dziwne, skoro wykrywa gry to powinny sie pojawic w menu. Upewnij sie, ze gry nie maja dziwnych znakow w nazwie pliku i pliki maja rozszezenie .bin oraz ewetualnie plik .cue.
Ponadto pamietaj zeby gry byly w folderze Games > "nazwa gry". Gdy Autobleem przeskanuje gry, dajesz start i system przejdzie do menu konsoli gdzie bedzie lista dostepnych gier.

Fox460 Dzieki wielu ciekawym ustawieniom w Autobleem bardzo duzo gier dziala dobrze na dostepnym tam emulatorze.
Jesli jednak ktos chce mimo wszystko inny emulator to moze wgrac Retroarch, w ktorym sa rozne Cores czyli pluginy obslugujace dane emulatory.

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 14.07.2019 o godz. 19:39

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 92
REP.: 81550
Czytelnik
Cherubinek dodano: 14.07.2019 21:04 #62
Dzięki za odpowiedź. Kiedyś sobie kupię, choćby po to, by powspominać stare czasy OK
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 70
REP.: 19774
Czytelnik
RasMass dodano: 15.07.2019 14:42 #63
Warto, tym bardziej, że teraz sprzęt można wyrwać za ok. 150 zł :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
In my restless dreams i see that town...
Carnage
Poziom: 91
REP.: 16383
Czytelnik
Carnage dodano: 18.07.2019 21:57 #64
W sumie to nawet nie cena jednej nowej gry AAA, także warto wypróbować. Najwyżej później puści się za stówkę na Allegro.
Welcome to Silent Hill...
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych