Forum - Platforma - Sony - Playstation Classic

Przejdź do strony

Strona

Centymetr powyżej granicy zdrowego rozsądku
RasMass
Poziom: 70
REP.: 19760
Czytelnik
RasMass dodano: 02.12.2018 20:05 #16

Cytat:

A weź mi powiedz, czemu się nie da ps1 podłączyć pod płaski, tylko crt?

Bo ja w moim na przykład nie mam Euro ani Componenta, a w jakieś przejściówki nie chcę się bawić, a PS Classic mi przeskaluje dodatkowo gry do wyższej rozdzielczości.
Poza tym podłączanie PSXa, N64 czy takiego Genesisa do płaskiego TV jest dla mnie jakieś takie nienaturalne. Te konsole zostały stworzone dla kineskopów i niech tak zostanie :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
Ak-47
Poziom: 47
REP.: 3815
Czytelnik
Ak-47 dodano: 02.12.2018 21:42 #17
Przjesciówka 50 zł, PS Classic 500 zł :) Kto bogatemu zabroni :) Tylko, że Ty to Ty, a niektórzy wolą podłączać przez przejściówki do TV i żonglować płytkami
https://twitter.com/Lukasz580
RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 03.12.2018 07:45 #18

Ak-47 napisał:

Tylko, że Ty to Ty, a niektórzy wolą podłączać przez przejściówki do TV i żonglować płytkami

No właśnie, niech każdy robi co uważa za słuszne.
Ja w mojej gralni dalej płytkami będę sobie żonglował, a na Classicu odpalał sobie multi i będzie świetnie :)
"Zostałem stworzony bez udziału mojej woli, w podziemiach tajnej fabryki Coca-Coli. W wyniku badań nad bezsensem istnienia, poczęto istotę niezdolną do myślenia. Nauczono mnie jeść wyłącznie w MacDonaldzie, pożeram więc ludzi stojących przy kasie.&am
Gracz multi - platformowy
saptis
Poziom: 80
REP.: 44568
Czytelnik
saptis dodano: 03.12.2018 10:27 #19
No nareszcie, ale bedzie granie !

Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 89
REP.: 103504
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 03.12.2018 10:52 #20

saptis napisał:

No nareszcie, ale bedzie granie !

Co masz za autko ?
saptis
Czytelnik
saptis dodano: 03.12.2018 10:55 #21
Ford Focus, ten aktualny - ale to tylko zastepcze auto, ja mam inne.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.12.2018 o godz. 10:56

RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 03.12.2018 13:51 #22

U mnie też już odebrane, a do tego jutro wolne MrGreen
Świetny dzień się szykuje!

Plastik w dotyku świetnej jakości, naprawdę jakby trzymało się oryginał:)
Pady wydaje mi się, że wielkościowo 1:1 w stosunku do oryginału, ale to sprawdzę w domu, faktycznie po trzymaniu na co dzień DS4 wydają się malutkie, ale to oczywiście tylko chwilka i się dłoń przyzwyczaja.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.12.2018 o godz. 13:56

saptis
Czytelnik
saptis dodano: 03.12.2018 19:07 #23
Fajnie, ze tez juz masz - zycze dobrej zabawy !

Poki co spoko, ale napisy w grach sa strasznie rozmazane i brak rozmywania tekstur oraz niska rozdzielczosc wala po oczach. Dodam, ze podlaczylem specjalnie do malego tv. 39cali, normalnie gram na 65".

Sama konsolka niesamowicie mala - wyglada super, no i te joypady - sa swietne ! Poki co pogram w REsidenta, Raymana i Snejka.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 03.12.2018 o godz. 19:10

saptis
Czytelnik
saptis dodano: 04.12.2018 04:53 #24
Komus udalo sie odkryc ukryte menu emulatora z konsolki z ciekawymi opcjami:

Troche tam tego jest, widze jakies ustawienia wyswietlania jak np. scanlines - ciekawe, ciekawe.
Niestety nie sprawdze u siebie bo nie mam klawiatury USB.

// Edytowano 18 razy, ostatni raz 04.12.2018 o godz. 04:56

RasMass
Czytelnik
RasMass dodano: 04.12.2018 12:12 #25
Pady są rewelacyjne, delikatna chropowatość powierzchni sprawia, że świetnie leżą w dłoniach i się nie ślizgają :)
Ja na razie testuję na ekranie 21 cali i mimo tak małej przekątnej napisy są rozmazane co trochę męczy oczy, aż boję się podłączać sprzęt pod 55'' :)
Niektóre gry w zestawieniu to produkcje w które da się wciąż pograć na kineskopie, ale już na płaskim TV wyglądają bardzo źle, tylko czekam, aż skompletuje sobie swoją listę, bo skoro już można wejść w ukryte menu, to tylko chwilkę specom zajmie złamanie zabezpieczeń sprzętu.
Trochę wkurzają też krótkie kable padów, tu się Sony nie popisało - przy małym ekranie nie ma problemu, ale kiedy podepnę go pod duży TV będzie zdecydowanie gorzej.
Pograłem trochę w Ridge Racer Type 4, MGSa, Personę, Wild Arms i Residenta i dla tych gier poświęcę więcej czasu. W Final Fantasy 7 i docelowo 8 i 9 pogram jak da się już wrzucić roma z tłumaczeniem, do tego czasu wolę w te gry pograć na PSP po polsku.
Raymana, Syphon Filter, Oddworld i Super Puzzle Fighter też ogarnę jak przyjdzie czas.
Reszta jest praktycznie niegrywalna - Cool Boarders czy Twisted Metal zestarzały się tragicznie i tak jak pisałem wyżej, grać w nie jest sens tylko na PSXie i na kineskopie.
Jestem zadowolony z zakupu i czekam na możliwość rozbudowy biblioteki :)
saptis
Czytelnik
saptis dodano: 09.12.2018 22:02 #26
Pogralem we wszystkie dostepne gry i wiele z nich to crapy, w ktore dzisiaj nie da sie grac. Jednak jakos mnie to nie zdziwilo bo widzac liste wiwdzialem, ze tak bedzie, ale posrod wszystkich gier sa rowniez tytuly, w ktore chetnie gram, wiec nie jest tak zle.

Jak juz pewnie wiecie, pojawila sie juz mozliwosc modyfikacji konsolki i odpalania gier z USB, nie ma jeszcze mozliwosci wgrania lub podmiany gier znajdujacych sie w samej konsoli. Ponadto calosc nie jest jeszcze zautomatyzowana tak jak w przypadku Hakchi dla NES i SNES mini, ale patrzac na postepy hackowania mysle, ze niebawem cos sie pojawi.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.12.2018 o godz. 22:04

Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 89
REP.: 103504
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 10.12.2018 04:57 #27
Parasite Eve by sie przydało
saptis
Czytelnik
saptis dodano: 10.12.2018 10:50 #28

RasMass napisał:

Liczę na to, że uda się podłączyć dysk zewnętrzny, bo takie kasowanie tego co jest w pamięci wewnętrznej i wrzucanie co chwilę czegoś innego będzie na dłuższą metę męczące.

Jednak miales racje co do podlaczania zewnetrznego nosnika pod USB, a myslalem, ze da sie tam podlaczyc tylko joypada, ale to przeciez USB.
Poki co nie mozna przez to grac w 2 graczy, ale cos za cos.

Najlepsze jednak wyjscie to wgranie lub podmiana gier znajdujacych sie w pamieci konsolki, niestety poki co nie jest to jeszcze mozliwe.
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 78
REP.: 43269
Czytelnik
Dobermann dodano: 10.12.2018 11:20 #29
sap, podlacz huba usb w ten port, powinno sie dac wtedy podlaczyc pada i nosnik danych - powinno starczyc energii z portu usb w konsoli :)
Best regards #smiesznypiesek
saptis
Czytelnik
saptis dodano: 10.12.2018 15:37 #30
Tez o tym pomyslalem, ale poki co nie modyfikowalem konsoki, gram w to co jest.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.12.2018 o godz. 15:37

Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych