Forum - Platforma - Nintendo - Układ przycisków w Switchu.

WacławRanger
Poziom: 40
REP.: 621
Czytelnik
WacławRanger dodano: 06.10.2018, 23:03 #1
Mam pytanie do posiadaczy Switcha i Xboxa.
Czy to nie jest problem, że Switch ma te same symbole co Xbox tylko inaczej ułożone?
Tyle lat pykam już na konsolach MS i nie wiem czy idzie się przyzwyczaić do tego, że np. "Y" jest po lewej, a "X" na górze itp.
HAPTYCZNE WIBRACJE!!!
Guile
Poziom: 76
REP.: 25085
Czytelnik
Guile dodano: 08.10.2018 23:26 #2
Po pierwsze, to Xbox ma te same symbole co konsole Nintendo, tylko inaczej ułożone. Po drugie, nie, nie przeszkadza mi to. Jak gram to nie patrzę na to jakie symbole są na przyciskach. Mrugnięcie
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 84
REP.: 40618
Czytelnik
Dżony dodano: 11.10.2018 16:32 #3
Najbardziej wredby jest X
Gdzie indziej u sony nintendo i microsofcie
A tak serio to idzie sie przyzwyczaić. Ja mam tylko kłopot jak przesiadam sie z lonsoli na konsole z zatwierdzeniem i cofnieciem. W xboxach i playstation odpowiada za to dolny button czyli odpowiednio A i X a u nintendo prawy czyli A i jak to robie szybko to czesto po przesiadce ze switcha ma ps4 zatwierdzam kolkiem co mnie cofa
HAPTYCZNE WIBRACJE!!!
Guile
Poziom: 76
REP.: 25085
Czytelnik
Guile dodano: 12.10.2018 08:06 #4
W Japonii zatwierdza się kółkiem na plejstejszon. Gdyby nie to, że japończycy uznali ludzi na zachodzie za debili, to by tego nie zmieniali. No, ale tak już jest, że trzeba się troszczyć o baka gaijinów, wszak są zbyt baka aby sobie poradzić. Mrugnięcie
Fred
Poziom: 37
REP.: 1165
Czytelnik
Fred dodano: 12.10.2018 21:47 #5

Dżony napisał:

Najbardziej wredby jest X
Gdzie indziej u sony nintendo i microsofcie
A tak serio to idzie sie przyzwyczaić. Ja mam tylko kłopot jak przesiadam sie z lonsoli na konsole z zatwierdzeniem i cofnieciem. W xboxach i playstation odpowiada za to dolny button czyli odpowiednio A i X a u nintendo prawy czyli A i jak to robie szybko to czesto po przesiadce ze switcha ma ps4 zatwierdzam kolkiem co mnie cofa

też tak mam, i jeszcze w menu vity tez troche mnie to wkurza bo mam wersje z japoni. na szczescie w grach juz jest normalnie

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych