Forum - Platforma - Multiplatformowe - Assassin's Creed - wzlot czy upadek ?

RSG76
Poziom: 25
REP.: 167
Czytelnik
RSG76 dodano: 27.09.2018, 12:29 #1
Maniak??? A i owszem, choć patrząc co się dzieje,zastanawiam się jaki kierunek obrała seria. Bo choć graficznie,hmm fabularnie się wznosi to odnoszę wrażenie,że powoli oddala się się jakby od istoty odwiecznego konfliktu pomiędzy templariuszami a Zakonem.
Najnowsza,mająca niebawem premierę, część - AC Odyssey - jakby potwierdza te obawy.
Wiem,że zdania są podzielone aleja jeno wyrażam swoje
Podsumowując: nie wiem, nie znam się ale się wypowiem :)
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 78
REP.: 43215
Czytelnik
Dobermann dodano: 27.09.2018 13:05 #2
to to nie jest juz assassins creed, gra moze byc fajnym erpegiem ale nie ma nic wspolnego z seriia o zabojcach ;]
pierwszy assassyn ktorego po prostu nie kupie poniewaz chce wesolej rozwalki a nie rpega Mrugnięcie szkoda...
ale widzialem ze zapowiedzieli remaster trylogi ezio to w nia sobie z przyjemnoscia raz jeszcze pogram
Best regards #smiesznypiesek
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 92
REP.: 80878
Czytelnik
Cherubinek dodano: 29.09.2018 12:55 #3

Dobermann napisał:

to to nie jest juz assassins creed, gra moze byc fajnym erpegiem ale nie ma nic wspolnego z seriia o zabojcach ;]
pierwszy assassyn ktorego po prostu nie kupie poniewaz chce wesolej rozwalki a nie rpega Mrugnięcie szkoda...
ale widzialem ze zapowiedzieli remaster trylogi ezio to w nia sobie z przyjemnoscia raz jeszcze pogram

He? Remaster trylogii Ezio to już dwa lata temu wyszedł :-P
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 89
REP.: 103007
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 29.09.2018 13:37 #4
Dla mnie zawsze trylogia Ezio będzie na 1 miejscu. Wszystko tam zagrało, klimat, grafika, muzyka, czas akcji.
kurczak145
REP.: 230
Czytelnik
kurczak145 dodano: 25.12.2018 22:57 #5
Dla mnie najlepszą odsłoną serii Assassin's Creed jest Odyssey ponieważ po raz pierwszy mogę wybrać co ma powiedzieć nasz główny bohater/bohaterka a nie klepać jak zwykle wysłuchiwać na siłę wytyczonych przez twórców dialogów.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.12.2018 o godz. 22:58

Matador
Poziom: 54
REP.: 15653
Czytelnik
Matador dodano: 06.01.2019 14:07 #6
Podoba mi się ewolucja AC.

Ograłem 2 pierwsze części, później jednak temat mi przestał odpowiadać. Obecnie dołożone elementy RPG i fajny rozwój bohatera, uznaje za duży plus, dlatego AC Origins i Odyssey bardzo mi przypadły do gustu, choć Origins stawiam trochę wyżej niż Odyssey, ale to kwestia gustu...
PabelekPL
REP.: 703
Czytelnik
PabelekPL dodano: 23.05.2019 12:36 #7
Dla mnie szczytem serii był AC II i to w niego grało mi się najlepiej. Nie do końca podoba mi się kierunek w którym seria aktualnie zmierza. Widać bardzo silne inspiracje trzecim Wiedźminem i chęć pójścia mocno w kierunku RPG. Nie ma tym nic złego tyle, że Ubi praktycznie totalnie odrzuca to co pierwotnie wyróżniało tę serię czyli Bractwo i samą mechanikę skrytobójstw. Origins nadal ogrywam i to tytuł przyjemny ale nazywanie go Assassin's Creed jest dla mnie ciut nie na miejscu.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 92
REP.: 80878
Czytelnik
Cherubinek dodano: 29.05.2019 16:24 #8
Wzlot. Jestem zadowolony, Origins i Odyssey jest super. Czekam na Ragnarok czy jak to się tam będzie nazywać.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Strefa wolna od LPG
KrisPora_PL
Poziom: 30
REP.: 318
Czytelnik
KrisPora_PL dodano: 02.06.2019 12:40 #9
jak grałem tak gram, AC II to moja ulubiona część (oczywiście w swoim czasie), a wzlot czy upadek? - wymijająco powiem utrzymanie wyrównanego poziomu
ted360
Poziom: 18
REP.: 84
Czytelnik
ted360 dodano: 18.06.2019 22:27 #10
Jako maniak serii zdradzę Wam idealną receptę na uczczenie dziesięciolecia najlepszej części i jednoczesne przypodobanie się drugiej połówce. Kupujemy bilet lotniczy do Toskanii, rezerwujemy na bookingu jakieś gospodarstwo otoczone winoroślami (koniecznie z basenem, bo grzeje tam jak cholera), wynajmujemy auto i zwiedzamy najpiękniejsze miejsca (można, ale nie trzeba mówić, że podążamy śladami Ezio). Poniżej efekty Mrugnięcie

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych