Forum - Hyde Park - Filmy i seriale - Netflix - co obejrzeć?

Go ahead, make my day!
montana
Poziom: 81
REP.: 42084
Administrator
montana dodano: 26.09.2018, 22:41 #1
Nazwa tej platformy streamingowej jest odmieniona przez wszystkie przypadki, ale myślę, że warto dowiedzieć się co wy polecacie. Fajnie byłoby gdyby obok tytułu serialu/filmu pojawiło się też zdanie czy dwa dlaczego.

2 seriale, które mogę z czystym sumieniem polecić:

- "Atypowy" - właśnie skończyłem 2 sezon i mam wrażenie, że serial dopiero się rozkręca, a tu trzeba czekać na niego kolejny rok. "Atypowy" opowiada o nastolatku chorym na autyzm, który rozbraja swoją otwartością i dziecinną niewinnością. Ciepły, wzruszającyi z humorem. W sam raz do obejrzenia w kilka wieczorów z dziewczyną/narzeczoną/żoną/matką/babcią.

- "13 powodów" - na samym początku dowiadujemy się, że dziewczyna się zabija, a potem zgodnie z jej słowami dowiadujemy się dlaczego. Sporo rzeczy jest naciąganych (zwłaszcza w drugim, być może nawet niepotrzebnym sezonie), ale skłania do refleksji nad tym, co może się zdarzyć lub zdarzyło w szkole naszej pociechy. Ciężko oprzeć się wrażeniu, że tego typu rzeczy to w zasadzie już normalność, która dzieje się na porządku dziennym i to jest przerażające. Zdecydowanie NIE dla przyszłych rodziców.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych