Szkarad
Poziom: 22
REP.: 15
Czytelnik
Szkarad dodano: 19.09.2018, 11:15 #1
Dawniej było pssite można sobie było poczytać o ps4. Potem nazwa zmieniła się na neosite i już dość mocno portal się stoczył. Teraz wbijam na stronę główną a tam news że jest nowa aktualizacja do nintendo switch. Co mnie to obchodzi nie mam switcha nawet nie znam nikogo kto by miał. Jak teraz o tym mówie to tak sobie myśle, że ten switch równie dobrze mógłby być jakąś japońską konspiracją, no zastanówcie się: znacie kogoś kto ma switcha?

Sorka za przydługi post, wersja skrócona jak komuś się nie chce czytać: przywróćcie pssite.com.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
Posiadacz najfajniejszych gameroomów! :P
Dobermann
Poziom: 80
REP.: 44702
Czytelnik
Dobermann dodano: 19.09.2018 12:28 #2
w ustawieniach konta mozesz sobie zmienic co sie ma wyswietlac na stronie glownej, tazke mozesz wylaczyc newsy o danej platformie

wchodzisz tu > https://www.ppe.p(...)cja.html

zaznaczasz "Filtruj stronę główną: " na TAK

i na liscie zaznaczasz co cie interesuje a co nie i po problemie :)

owszem filtrowanie nie jest idea;lne bo newsmani czasem zle otaguja newsa i sie pojawi ale generalnie dziala to dosc dobrze :)
Best regards #smiesznypiesek
Szkarad
Poziom: 22
REP.: 15
Czytelnik
Szkarad dodano: 19.09.2018 12:56 #3
O
Dziękówa ziom, masz plusika ode mnie
Dobermann
Czytelnik
Dobermann dodano: 19.09.2018 13:11 #4
luzik, trzeba sobie pomagac - ppe nie jest takie straszne jakie je czasem maluja Mrugnięcie
Fred
Poziom: 37
REP.: 1147
Czytelnik
Fred dodano: 21.09.2018 07:00 #5
Filtrowanie czasem nie daje rady bo piszą takie głupoty czasem że nie sposób tego nie zobaczyć. Powinien być filter na konkretne gry np na pubg fortnite i inne ścierwa
j-dawid
Poziom: 8
REP.: 0
Czytelnik
j-dawid dodano: 05.10.2018 13:41 #6
Na neosite w bazie gier była fajna informacja jak się cena kształtowała danej gry - czy w ppe.pl będzie coś takiego dodane?
Dobermann
Czytelnik
Dobermann dodano: 05.10.2018 16:03 #7
musis truc o to dupsko perezowi
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 96
REP.: 90879
Czytelnik
Cherubinek dodano: 06.10.2018 11:53 #8

j-dawid napisał:

Na neosite w bazie gier była fajna informacja jak się cena kształtowała danej gry - czy w ppe.pl będzie coś takiego dodane?

Naprawdę Ci to potrzebne?.. Ja to traktowałem jako taki bajer, może dlatego, że sporadycznie kupuję cyfrę.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
j-dawid
Poziom: 8
REP.: 0
Czytelnik
j-dawid dodano: 07.10.2018 07:47 #9
Korzystałem często. Jak się pojawiała promocja czy to w sklepach stacjonarnych czy to na stronie ps to porównałem cene w ostatnim czasie. Wg mnie fajnie by było jakby to wróciło.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych