SKLEP

Forum - Platforma - Multiplatformowe - Destiny 2

DENNIS
Poziom: 9
REP.: 4
Czytelnik
DENNIS dodano: 06.10.2017, 17:40 #1
Jeśli kochasz Destiny ... lub nienawidzisz ... :)
Jest to miejsce na pytania , porady , ciekawostki , chwalenie się swoimi osiągnięciami czy szukania innych graczy .
Zapraszam !

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.10.2017, 17:42

DENNIS
Czytelnik
DENNIS dodano: 06.10.2017 17:42 #2
Witam !!!
Zapraszam do klanu na Xa - Legendarni ...
https://www.bungi(...)=2466809
Dennis080604 PL

Świetni ludzie , gra bez spiny , dużo dobrej zabawy ... ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.10.2017 o godz. 17:48

DENNIS
Czytelnik
DENNIS dodano: 06.10.2017 17:59 #3
Jeszcze jeden pomysł ... przyślijcie rysunki o tematyce Destiny . Wasze dzieła będą najlepszą ozdobą tego forum ...
Ch*j z wami
Dżony
Poziom: 78
REP.: 35956
Czytelnik
Dżony dodano: 06.10.2017 21:58 #4
Destiny można powiedzieć że nawet kocham ale serwerów nienawidze
Nie ma dnia żeby mnie nie wyj*bało
funnyluke
Poziom: 60
REP.: 14187
Czytelnik
funnyluke dodano: 12.10.2017 23:49 #5
Kur...chciałem dodać temat umożliwiający pomoc w odnalezieniu osób do wspólnej rozgrywki pve/pvp w Destiny 2. Paczam a tutaj już coś jest... przyglądam się, a tu brak DOSTĘPU!!! WTF!!!???
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 82
REP.: 58591
Czytelnik
Cherubinek dodano: 13.10.2017 11:09 #6
Warto kupić dla samego singla? ..
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
AkodoRyu
Poziom: 30
REP.: 1116
Czytelnik
AkodoRyu dodano: 23.10.2017 14:52 #7

Cherubinek napisał:

Single nie jest rewelacyjny, ale jak się lubi lore destiny, to 8/10. Dobry start dla "nowej ery". Idąc po najmniejszej linii oporu zrobisz kampanię w ok. 6-7 godzin. To do Twojej osobistej oceny. Jest też sporo misji pobocznych, które nie są niezbędne, ale ja tam lubiłem je robić (pewnie dodatkowe ~4-5 godzin).

Powiedział bym, że dla single szkoda sobie zawracać gitarę - są lepsze gry. Jakby nie patrzeć, jakieś 70+% gry to gra z ludźmi - "dungeony", raidy, PvP. Jak Cię to nie jara (+ levelowanie ekwipunku), to trudno trochę uzasadnić wydatek. Jako zaleta jest to, że sporo egzotyków dostajesz normalnie grając. 2 w samej kampanii, 3 kolejne za serie questów po zakończeniu kampanii. To jest w sumie spoko.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 24.10.2017 10:47 #8
Dzięki za info. Słyszałem też, że na serwerach jest coraz mniej ludzi. Nie jestem przeciwnikiem grania w multi, po prostu mam za mało czasu na taką zabawę.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
AkodoRyu
Czytelnik
AkodoRyu dodano: 24.10.2017 11:31 #9

Cherubinek napisał:

Dzięki za info. Słyszałem też, że na serwerach jest coraz mniej ludzi. Nie jestem przeciwnikiem grania w multi, po prostu mam za mało czasu na taką zabawę.

Ludzie sieją defetyzm. Gra minimum ~2 miliony ludzi dziennie. To w zupełności wystarczy na dowolny matchmaking a i w publicznych lobby zazwyczaj nie brakuje ludzi do robienia eventów.

Na dniach pewnie zacznie się event halloweenowy, to populacja pewnie wzrośnie. Do tego jest system klanów, więc jak chcesz mieć ludzi do grania, to znajdujesz jakiś polski klan, lub w rejonach naszej strefy czasowej i zawsze ktoś pewnie będzie. Zaletą Destiny jest że do wszystkiego poza raidem potrzebujesz do 3 innych osób. Nie jest trudno znaleźć 3 ludzi, którzy grają regularnie.
Ready Player One
GamingUnchained
Poziom: 46
REP.: 3369
Czytelnik
GamingUnchained dodano: 24.10.2017 15:36 #10

Cherubinek napisał:

Za aktualny hajs nie warto, jak stanieje to jak najbardziej bo klimat świata Destiny jest naprawdę świetny. No i poznasz jedną z najfajniejszych AI w grach - Failsafe. Tylko koniecznie graj z audio po angielsku bo zamordują Ci i Failsafe, i Cayde'a i ogólnie 50% klimatu z gry :v
AkodoRyu
Czytelnik
AkodoRyu dodano: 24.10.2017 15:44 #11

GamingUnchained napisał:

Cherubinek napisał:

Za aktualny hajs nie warto, jak stanieje to jak najbardziej bo klimat świata Destiny jest naprawdę świetny. No i poznasz jedną z najfajniejszych AI w grach - Failsafe. Tylko koniecznie graj z audio po angielsku bo zamordują Ci i Failsafe, i Cayde'a i ogólnie 50% klimatu z gry :v

Jeśli się nie mylę, to już staniało.

Na allegro widziałem nówki za 160 zł, a używki pewnie są już bliżej 120.
dKc
Poziom: 64
REP.: 18062
Czytelnik
dKc dodano: 25.10.2017 16:56 #12
Ktoś gra w to jeszcze? Nabyłem ostatnio ten tytuł i wrażenia mam takie jak po jedynce i choć na serwerach niby sporo ludzi to z ppe widzę tylko, że kilka osób gra. Wygląda na to, że to jedna z tych sytuacji, w których ludzie mówią, że będą grać przez 3 lata, a po dwóch tygodniach od premiery nikt już o tym tytule nie pamięta.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Czytelnik
Cherubinek dodano: 25.10.2017 21:52 #13
Ja widziałem używki po 150 pln. Tak czy inaczej tanieje dość szybko. Dzięki wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi :-)
dKc
Poziom: 64
REP.: 18062
Czytelnik
dKc dodano: 27.10.2017 19:52 #14
jak się nazywał ten klan w Destiny 2 na PSN, w którym byli ludzie z ppe?
The one who chases after Death
w0t
Poziom: 47
REP.: 2733
Czytelnik
w0t dodano: 30.10.2017 08:07 #15

Cherubinek napisał:

Ja widziałem używki po 150 pln. Tak czy inaczej tanieje dość szybko. Dzięki wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi :-)
jak nie planujesz wydawać grubej kasy co pół roku na dlc to lepiej poczekać do czegoś co będzie przypominało wydanie the taken king z destiny 1(ale to już gdzieś było wspomniane) ,chyba że zależy Tobie już teraz na grze bo na chwilę obecną napewno gra jeszcze dużo ludzi więc o team czy aktywny klan chyba nie będzie trudno:). Destiny 1 też szybko zleciało z ceny.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych