Forum - Platforma - Microsoft - Słuchawki do Xboxa. Jakich używacie?

Dominik Hyży
Poziom: 55
REP.: 29857
Czytelnik
Dominik Hyży dodano: 16.09.2018, 18:16 #1
Szukam dobrych słuchawek do Xboxa i pc jednocześnie. Najlepiej z Dolby Atmos. Ktoś ma może model Plantronic 800XL? Skłaniam się ku nich ale chciałem jeszcze zasięgnąć opinii.
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 78
REP.: 51281
Czytelnik
Fox460 dodano: 16.09.2018 18:48 #2
Tutaj że ktoś posiada takie słuchawki są bardzo małe szanse. Nie lepiej poczytać w necie jakie są opinie
"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Dominik Hyży
Czytelnik
Dominik Hyży dodano: 16.09.2018 20:43 #3

Fox460 napisał:

Tutaj że ktoś posiada takie słuchawki są bardzo małe szanse. Nie lepiej poczytać w necie jakie są opinie

Właśnie podważyłeś sens istnienia tego portalu.
"Do boju,do boju!! moi lordowie!!"
Fox460
Poziom: 78
REP.: 51281
Czytelnik
Fox460 dodano: 16.09.2018 21:46 #4

Dominik Hyży napisał:

Fox460 napisał:

Właśnie podważyłeś sens istnienia tego portalu.

Raczej sens istnienia tego FORUM, tutaj możesz czekać tygodniami na odpowiedź. Gdzie wujek google da ci kilka krotnie szybciej odpowiedź, niż użytkownicy tego forum które bądź co bądź nie jest trzonem PPE.pl.

Niestety ale taka prawda, PPE.pl nie stoi FORUM, a społecznością która w większości siedzi na głównej komentując newsy/blogi udzielając się na shoucie, a FORUM dopiero raczkuję. Obecnie o tej godzinie są dwaj userzy.... JA i PEREZ, faktycznie udzielimy ci odpowiedzi. No chyba że cię wyręczymy i zerkniemy za ciebie na google i z niego zaczerpniemy opinii. Co jest totalnie bez sensu, bo lepiej jest zrobić to samemu, albo szukać odpowiedzi gdzie indziej.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.09.2018 o godz. 21:49

"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!."
Papa_gracz
Poziom: 7
REP.: 0
Czytelnik
Papa_gracz dodano: 22.09.2018 18:17 #5

Dominik Hyży napisał:

Szukam dobrych słuchawek do Xboxa i pc jednocześnie. Najlepiej z Dolby Atmos. Ktoś ma może model Plantronic 800XL? Skłaniam się ku nich ale chciałem jeszcze zasięgnąć opinii.

Dominik, wybrałeś już jakieś słuchawki? Ten model Plantronica jest jakoś dostępny w PL? Bo nie znalazłem żadnego dystrybutora, a wyglądają ciekawie. Też poszukuje fajnych słuchawek, najlepiej bezprzewodowych, ale z dającym kopa dźwiękiem przestrzennym.
Gość
Gość
Rht4r dodano: 22.09.2018 22:32 #6
Z ciekawości sprawdziłem na youtube i jest pełno filmów i pozytywnych opinii. Digital Foundry robiło kiedyś test jakiejś biedniejszej wersji słuchawek od tej firmy (niższy model), wydanych z okazji wprowadzenia obsługi Dolby Atmos (aplikacja Dolby Access) i nawet te dawały radę.

Napisałbym "kup" ale boję się, że zostanę zaraz zwymyślany Mrugnięcie

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 22.09.2018 o godz. 22:34

Dominik Hyży
Czytelnik
Dominik Hyży dodano: 23.09.2018 15:19 #7

Papa_gracz napisał:

Dominik Hyży napisał:

Dominik, wybrałeś już jakieś słuchawki? Ten model Plantronica jest jakoś dostępny w PL? Bo nie znalazłem żadnego dystrybutora, a wyglądają ciekawie. Też poszukuje fajnych słuchawek, najlepiej bezprzewodowych, ale z dającym kopa dźwiękiem przestrzennym.

Kupiłem ten model właśnie. W MediaMarkt ale nie w Polsce. 150 euro mnie kosztowały. Dźwięk bardzo dobry, Dolby Atmos robi robotę, chociaż mam wrażenie, że to już było. Efekty podobne do dźwięku 3D, tylko tutaj nazywa się to inaczej, bo na licencji. Przetestowałem kilka filmików, obejrzałem To, bo też jest z DA i brzmi to wszystko świetnie. Nie sprawdzałem mikrofonu i czatu, ale tego raczej potrzebował nie będę. Nie wiem jaki w tym prezentuje poziom. Tylko słuchawki mają jedną zasadniczą wadę. Krótki, trzystopniowy pałąk. Jeżeli ktoś ma sporą głowę i słuchawki przeważnie ma na maksa rozsunięte, to tutaj może mieć problem. Musiałem miękką gumę wyjąć żeby były wygodne.
Microsoft Zone
Radesito
Poziom: 63
REP.: 5232
Czytelnik
Radesito dodano: 30.12.2018 13:02 #8
Ja używam słuchawek bezprzewodowych z PS4. Działają bezprzewodowo z PC, a po kabelku z Xboxem
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 92
REP.: 82719
Czytelnik
Cherubinek dodano: 31.12.2018 13:07 #9

Radesito napisał:

Ja używam słuchawek bezprzewodowych z PS4. Działają bezprzewodowo z PC, a po kabelku z Xboxem

Masz na myśli goldy?..
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Sektor0083
Poziom: 14
REP.: 2
Czytelnik
Sektor0083 dodano: 30.08.2019 22:36 #10
ja nabyłem w dobrej cenie "500 Pro" rekomendowane wraz z kodem Atmos jest przyjemnie. Ostatnie Turtle Beach rowniez polecam
sh3nron1337
REP.: 7480
Czytelnik
sh3nron1337 dodano: 03.09.2019 13:46 #11
Najnowsza generacja słuchawek Astro A50

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych