Forum - Platforma - Inne - Sluchawki do XOne i PS4

Przejdź do strony

Strona

Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85317
Czytelnik
Cherubinek dodano: 17.09.2019 13:59 #16
No ja mam goldy właśnie i w sumie jestem zadowolony choć nie jest to oczywiście poziom słuchawek za 1000 zeta. Mogę zapytać co Ci się zepsuło?..
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Lial
Poziom: 19
REP.: 262
Czytelnik
Lial dodano: 17.09.2019 14:33 #17

Cherubinek napisał:

No ja mam goldy właśnie i w sumie jestem zadowolony choć nie jest to oczywiście poziom słuchawek za 1000 zeta. Mogę zapytać co Ci się zepsuło?..

Nie wiem czy adapter czy same słuchawki, ciągle przerywa bezprzewodowo.

Ogólnie do słuchawek bym nic nie miał, gdyby nie budowa, która prawie nie ma opcji konfiguracji i jeśli Ci źle leżą na głowie, niewiele możesz zrobić. Ja niestety do tej kategorii należę. No a drugim mankamentem jest dość bidny bas.
Wydaje mi się, że poprzednie słuchawki dedykowane od Sony były pod tymi względami lepsze, ale były jak trędowate i rozpadały się same z siebie.

Z gamingowych hyperx cloud, revolver oraz arctis od steelseries wyglądają fajnie ale nigdy żadnych nie miałem na uszach więc ciężko stwierdzić.
Niczego mi nie braknie
Cherubinek
Poziom: 93
REP.: 85317
Czytelnik
Cherubinek dodano: 18.09.2019 08:58 #18
Dobrze, że jeszcze na gwarancji.

Na wygodę nie narzekam, natomiast te basy można podbić w dedykowanej aplikacji i wtedy jest trochę lepiej.
Dominus illuminatio mea et salus mea; quem timebo? Dominus protector vitae meae; a quo trepidabo?
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych