Forum - Platforma - PC - Steam otwiera się na gry o gwałceniu dziewczyn przez potwory, hura!

drayko
Poziom: 20
REP.: 71
Czytelnik
drayko dodano: 29.06.2018, 01:39 #1
Czym są tak zwane hentai games? To tworzone głównie w kraju przekwitłej wiśni gry erotyczne.
W większości niewinne nowelki, jednak pomijając je zostają całe setki platformówek, rpg i innych, polegają poza ukończeniem gry, na doprowadzeniu sterowanej postaci, dziewoi o wielkich oczach do sytuacji kiedy przeciwnik napastuje ją i gwałci.
Antagoniści to zazwyczaj orki, monstra, zwierzęta, macki itd.
Pierwszy deweloper gry w tych klimatach już oświadczył, że w związku ze zmianą polityki Steam upubliczni tam swoje dzieło
https://imgur.com/a/VA4V2fm

O jaką zmianę polityki chodzi?

https://steam(...)00553082
Steam uroczyście ogłasza co następuje:

"Wyzwaniem nie jest jedynie dylemat czy Steam powinien zawierać gry z materiałami dla dorosłych albo przemoc"

Każdy wie, że krew i gołe cycki w grze to to samo, dlaczego dzieci mogą strzelać do ludzi, ale naga pani jest już zakazana?
Przecież każdy z nas pamięta, jak po zabawie z tatą w wojnę urządzało się wspólne trzepanko pod kocykiem przed dobranocką o różowych kucykach hipokryci wy. A kto nie podglądał mamy pod prysznicem niech pierwszy rzuci iPhonem!

"Chodzi o to, czy Steam zawiera gry z całego spektrum tematów kontrowersyjnych jak polityka, seksualność, rasizm, płeć, przemoc, tożsamość itd."

Ponieważ jeżeli powiedziało się A, trzeba powiedzieć B. Nie ma tutaj miejsca na zdrowy rozsądek.
Skoro używanie noworodków jako zaprawy w daremnym Agony przeszło, seks i przemoc są na równi, nie ma logicznego argumentu żeby na Steam nie pojawiły się gry w stylu ero-guro taka jak ta - https://imgur.com/a/7vYE39D

"Postanowiliśmy powrócić do jednych z podstawowych założeń - szerokie otwarcie na deweloperów: Valve nie powinno tutaj decydować.
Jeżeli jesteś graczem, nie powinniśmy wybierać jaki kontent pragniesz zakupić albo nie. Jeżeli jesteś deweloperem, nie powinniśmy wybierać jaki kontent pragniecie wykreować. Wybór należy do was."

Za kogo oni się uważają, Alphę i Omegę wydawania gier? Albo Steam albo Limbo?
Jest jeszcze opcja, żeby zostawić gry o gwałceniu kobiet i dzieci przez potwory tam gdzie są, czyli w niszy i na stronach z
krzaczkami, zamiast publikować takie pozycje dając im tym samym reklamę na najpopularniejszej platformie dystrybucji gier na świecie.
I pomyśleć że nie dawno mięli problem z wydaniem Hatred..

"Wedle tego założenia, postanowiliśmy pozwolić na wszystko w Sklepie Steam, poza rzeczami które uznamy za nielegalne albo za trolling."

Co oznacza, "uznamy za nielegalne"? Rysunki przedstawiające spółkowanie z małoletnimi są zakazane tylko w niektórych stanach i krajach, będą cenzurować regionalnie?
"Pozwolić na wszystko" aż chce się przetestować szczerość tego oświadczenia i spróbować wydać np: symulator pakistańskiego gangu pedofilów zmuszającego do prostytucji młode białe Brytyjki, albo lepiej umożliwić wcielenie się w pilota izraelskiego śmigłowca rozsypującego biały fosfor na palestyńskich cywilów!
Zostawili sobie jednak małą furtkę... mogą to "uznać za trolling" ;>

No i gdzie ten jazgot femisytek o uprzedmiotowianiu kobiet, gdzie reportaże w tv o deprawowaniu dzieci przez gry? Hmm..

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.06.2018, 01:41

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych