Forum - Kąciki - Porady - Druga konsola

ranfanya
Poziom: 25
REP.: 351
Czytelnik
ranfanya dodano: 25.06.2018, 23:00 #1
Witam graczy :-)

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem drugiej konsoli. Aktualnie posiadam wyłącznie PS4 (kiedyś miałam jeszcze PS3, PS2, PSOne). Chciałabym zakupić drugą konsolę do gier, jednak nie jestem pewna w co warto byłoby pójść. W zasadzie zastanawiam się między XBOXem, Nintendo Switchem oraz Nintendo 3DS (głównie ze względu na chęć zagrania w Pokemony). Która konsola, oprócz Waszej ulubionej, podstawowej, jest dla Was takim "must have" w zbiorze i dlaczego?

Będę wdzięczna za wszelkie opinie :)
Świat jest mały ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
Gość
Gość
Rht4r dodano: 27.06.2018 21:46 #2
Mam XOX ale Tobie bym polecił Switch jednak... jakieś mam takie przeczucie, że dla dziewczyny bardziej pasuje (bez urazy hehe).
Posiadam te wszystkie konsolki a moim ostatnim nabytkiem jest Switch właśnie i uważam, że jest fajniejszą konsolą jak jej poprzednik.
Ma zdecydowanie lepszy i większy ekran - co dla mnie jest ważniejsze jak kiedyś bo apetyt rośnie w miarę jedzenia Mrugnięcie Pomimo większych wymiarów jak moje 3DS XL to Switch jest zdecydowanie wygodniejszy, choć to też nie jest ideał pod względem ergonomii.
Z kolei NEW 3DS jest obecnie chyba sporo tańszy a bibliotekę gier też ma już zacną.

Przede wszystkim kieruj się zasadą aby wybrać tę konsolę na której jest więcej gier które Ciebie interesują.
Weź kartkę i zrób sobie tabelę: NEW 3DS / Switch / XONE(X?). Pod każdą konsolą wpisz 5-10 gier które najbardziej na tej konsoli Ciebie interesują. Od razu będziesz wiedzieć co wybrać Mrugnięcie A nawet jak nie spasuje konsola którą tak wybierzesz to najwyżej sprzedasz i wymienisz na inną.
ranfanya
Czytelnik
ranfanya dodano: 27.06.2018 23:43 #3

Rht4r napisał:

Weź kartkę i zrób sobie tabelę: NEW 3DS / Switch / XONE(X?). Pod każdą konsolą wpisz 5-10 gier które najbardziej na tej konsoli Ciebie interesują. Od razu będziesz wiedzieć co wybrać Mrugnięcie A nawet jak nie spasuje konsola którą tak wybierzesz to najwyżej sprzedasz i wymienisz na inną.

Dzięki bardzo za odpowiedź i radę, na pewno tak zrobię, myślę, że masz rację i to pomoże zadecydować :-)
Gość
Gość
Rht4r dodano: 28.06.2018 01:14 #4
Dodam jeszcze że Xbox jest spoko (szczególnie ten nowy z dopiskiem X) ale skoro Ciebie interesują pokemony... hmmm Mrugnięcie
Chyba że jednak bardziej wolisz kompatybilność wsteczną, bo to też jest świetna sprawa a do tego odtwarzacz UHD/4K Blu-Ray. Ja z tego korzystam akurat ale nie każdy musi.
Nie ma tak lekko wybrać.
ranfanya
Czytelnik
ranfanya dodano: 29.06.2018 23:31 #5

Rht4r napisał:

Nie ma tak lekko wybrać.

No niestety nie :-). Docelowo myślę o zakupie i XBOX'a i Nintendo Switch'a, ale trzeba jednak zachować pewną kolejność, nie wszystko na raz ;-)

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych