SKLEP

Forum - Platforma - Microsoft - Łowcy achievementów [Porady/Pomoc/Rozwiązania] - dyskusja

Czas na odrobinę chamstwa i brutalności
Fox460
Poziom: 63
REP.: 25858
Czytelnik
Fox460 dodano: 06.10.2017, 13:06 #1
Ten temat ma służyć jako porady, jak zdobywać osiągnięcia. Nie koniecznie legalną drogą, mam tutaj na myśli drogą na skróty, wykorzystywania kruczków w grze. Ale to tylko jeden z nielicznych przykładów, możemy też dawać porady jak zdobywać inne osiągi kiedy nie chcą się wbijać,rozwiązania co zrobić aby jednak się wbiły.
Rozwiązywanie problemów z osiągnięciami, albo po prostu samemu napisać w jaki sposób zdobyło się osiągnięciem. Oczywiście też ogólna dyskusja na temat osiągnieć, ich poziomu trudności oraz to jakie są wkurzające.

Zaczynając temat ważne jest abyś napisał Nzwę Gry (grubą czcionką) pod nazwą nazwy osiągnięć i napisać rozwiązanie do ich zdobycia ;). Jako że ja założyłęm temat, to ja zacznę ;).

[Forza Motorposrt 7] - Najbardziej wkurzające osiągnięcie z odsłony na odsłonę, to zdobądź 50K za tuningi oraz projekty. Jest na to dość prosty ale wymagający sposób, aby nabić te osiągi bez pomocy znajomych. Szczególnie ucieszą się ci, którzy nie muszą być zależni od innych.

Rozwiązanie tyczy się osiągnięć :

KRĘCIMY LODY

LICZY SIĘ KASA

W obu wypadkach aby progres osiągnięcia szedł do przodu, musimy mieć najlepiej drugie konto na konsoli, najlepiej brata siostry,dziadka,babci czy kogo tam macie w domu. Na swoim profilu udostępniacie TUNING oraz MALOWANIE na serwer Forza Motorsport 7, tak by każdy mógł je pobrać. Logujecie się na konto np: Brata albo założone przez was. Kupujecie AUTO takie do którego zrobiliście malowanie oraz tuning, wyszukujecie samych siebie , poprzez swój nick. Pobieracie swoje malowanie i tuningi.
Następnie przechodzicie do WOLNEJ JAZDY/ Wybieracie jakikolwiek tor, ustawiacie 1 okrążenie i zaliczacie wyścig, po wyścigu macie NASTĘPNY WYŚCIG, klikacie że chcecie go zrobić, kiedy wyścig się ładuję, przechodzicie do zakładki USTAWIENIA WYŚCIGU i zmieniacie liczbę okrążeń z np: 5 na 1. I tak za każdym razem. We wcześniejszych forzach wystarczyło odpalić DAYTONE OVAL i wbić 50 kółek i z 15K wbijało nam się za tuning i malowanie. Ponieważ naliczało nam okrążenia, tutaj w FM7 liczy nam tylko za wyścig, czyli wygląda to mniej więcej tak.

1 Wyścig/ 1 Trasa = 200 kredytów
50 wyścigów (na 50 różnych trasach!! ) = 10K kredytów.

Wychodzi na to że aby nabić 50K tuningów i malowań musisz zrobić łącznie 250 wyścigów na różnych trasach po jednym okrążeniu. Najlepiej rozłożyć to sobie na kilka dni, ja już nabijam tam 3 dzień i mam Kręcimy LODY 82% a Liczy się kasa 74%

UWAGA!!: Powtarzanie ciągle jednego tego samego wyścigu, nie będzie zaliczane jako wygrana. Możesz 30 razy pokurzyć wyścig, ale i tak zostanie naliczone tylko 200 kredytów. Nie ukrywam że są to jedne z bardziej wkurzających osiągnięć w serii FM.

Zapraszam do dyskusji oraz udzielania porad ;).

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 06.10.2017, 13:08

"Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!!"

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych