veteranus
Poziom: 72
REP.: 19771
Czytelnik
veteranus dodano: 20.06.2018, 12:42 #1
Chciałem powiedzieć, że poziom tekstów autorstwa redaktorów jest coraz gorszy. Nie chodzi już o te bezsensowne rankingi, które powinny lądować na prywatnych blogach, lecz od jakiegoś czasu nie ma żadnego responsu od redaktorów, którym zgłasza się literówki, jakie popełnili. Słowem - nie poprawiają błędów. Źle to świadczy i o nich i o portalu.
Gość
Gość
Rht4r dodano: 20.06.2018 13:16 #2
Nie Ty jeden masz zastrzeżenia.
Odzew redakcji był w tym temacie, jeśli chce Ci się to czytać.
https://www.ppe.p(...)rki.html

Także wiesz...
Rozbo
Poziom: 35
REP.: 2072
Administrator
Rozbo dodano: 20.06.2018 16:02 #3
Jest odzew i jest świadomość problemu. Niestety błędy, o których piszecie to fakt. Mogę tylko powiedzieć, że w chwili obecnej pracujemy nad "systemowym" rozwiązaniem sytuacji. Doraźne poprawianie i reakcja redaktorów to jedna sprawa, ale zależy nam, żeby na przyszłość jednak te błędy po prostu zminimalizować.

Nie chcę na razie zdradzać szczegółów ani nic obiecywać, ale mogę powiedzieć, że do końca wakacji (a może i wcześniej) powinniśmy to wprowadzić. Jak tylko będzie zmiana, to na pewno będzie odczuwalna.

Pozdrawiam,
Rozbo
Gość
Gość
Rht4r dodano: 20.06.2018 16:08 #4
Xmachine na korektora w ramach pokuty? Mrugnięcie
Rozbo
Poziom: 35
REP.: 2072
Administrator
Rozbo dodano: 20.06.2018 16:14 #5

Rht4r napisał:

Xmachine na korektora w ramach pokuty? Mrugnięcie

hahaha, coś jak prace społeczne :-D Nie, coś więcej niż to. Mam nadzieję że będziecie usatysfakcjonowani. Stay tuned...
Gość
Gość
Rht4r dodano: 20.06.2018 23:26 #6
No to grubo MrGreen

A może w ramach odbanowania albo skrócenia czasu jego trwania, takiemu delikwentowi składać możecie propozycję katorżniczej pracy przy korekcie?
Dobry pomysł? Wiem że dobry! hehe
Każdy by na tym korzystał.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych