Forum - Platforma - PC - Czy Metin2 upada?

M2MY
Poziom: 8
REP.: 0
Czytelnik
M2MY dodano: 16.06.2018, 10:39 #1
Cześć!

Metin2 to najpopularniejsza gra MMORPG osadzona w orientalnych klimatach, fantastyczne krajobrazy i imponujące wioski wschodniego świata.. Czy aby na pewno? Według statystyk graczy z roku na rok jest coraz mniej..

Czym jest to spowodowane? GameForge przecież ciągle wprowadza nowe aktualizacje.. Więc czemu? Prawdą jest, że Metin 2 wprowadza nowości, jednak nowy gracz nie ma szans dobrego startu.. Według wyliczeń nowy gracz, bez aktualnej wiedzy o rynku oraz sposobach zarobku, musiałby pracować na dobry ekwipunek średnio 2-3 lata. To trochę za dużo nie uważacie?

Drugą sprawą jest drogi Item Shop, przeciętnego Adriana nie stać na Smocze Łzy za 300zł, oczywiście da się grać bez Is'u tylko jak długo? Gracze z topowej listy wydają miesięcznie ok. 1tyś. zł z racji nowo wprowadzanych przedmiotów, które dają niebywałe bonusy.. Jeśli chcesz być TOP to musisz inwestować nie ma rady.Wiele osób migruje na serwery prywatne, czemu?
Odpowiedź jest prosta jest tam o wiele łatwiej, poziom i ekwipunek zdobywamy w dni, a nie lata.. Item Shop w porównaniu do serwu globalnego to jak piłka kupiona w Kauflandzie, a piłka z MŚ 2018 kupiona w jakiś sklepie sportowym. Ceny są znacznie niższe i można nad tym spekulować..

Ostatnią kategorią graczy Metin2 są cheaterzy, korzystający z nielegalnych oprogramowań.. Co o nich myśleć? Według niektórych to pasożyty, niektórzy uważają inaczej, dzięki Botom nasz rynek utrzymuję stabilizację i jest pełny. Co jest prawdą? Według artykuły ze starym Game Masterem serwera Etolin dowiadujemy się, że strony takie jak Metin2Mod, Metin2Mody czy M2BOB nie są blokowane z racji tego, że gracze z nielegalnym oprogramowaniem są nam potrzebni, wiadomo jeżeli robisz to w zły sposób otrzymasz bana, dlatego tylko nieliczni potrafią to dobrze ukryć.. Gracze wypowiadają się, że nie ma osób w TOP3, które nie korzystałby z oprogramowań ułatwiających grę, co więc o tym myśleć?

Metin2 upada, wiele osób tak twierdzi.. Według mnie postoi jeszcze z 2-3 lata, po tym czasie wygaśnie jak kiedyś przebojowa gra Tibia. Czemu dopiero za 2-3 lata? Technologia idzie do przodu, statystycznie co 6 polak ma komputer, który udźwignie mocne gry typu Fornite, CS:GO. Co z resztą? Posiadają oni sprzęt średniej jakości, dlatego nadal grają w gry które nie potrzebują wielu wymagań, np. Metin2. Po 36 miesiącach prawdopodobnie to się zmieni, dobra i5 będzie kosztowała krocie, co za tym idzie gracze będą szukali nowszych gier, a o naszej najpopularniejszej grze MMORPG po prostu zapomną.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych