Forum - Platforma - Sony - Czy multi Call of Duty: WWII jest godne polecenia dla posiadacza PS4, który nie lubi futurystycznych CODów? Jakie jest Wasze zdanie na temat multika?

MateuszBlaster
Poziom: 26
REP.: 94
Czytelnik
MateuszBlaster dodano: 15.06.2018, 12:53 #1
Ściągnąłem Call of Duty Black Ops 3 i multik bardzo mi się spodobał. Potem zacząłem się zastanawiać, czy Call of Duty WWII też ma dobry multik, bo wiadomo, nie każdy lubi futurystykę, mnie tam jeden kij. Słyszałem, że multiplayer Call of Duty WWII jest niedopracowany, wyjątkowo szybko się nudzi, ma mało kill-streaków, a levelowanie nie jest nagradzane. To automatycznie wywołuje u mnie przekonanie, że osoba, która potrzebuje niefuturystycznego multiplayera w stylu CODa, nie będzie zadowolona lub szybko odstawi grę. Jaki Waszym zdaniem jest multiplayer Call of Duty WWII?
robson44
Poziom: 43
REP.: 1618
Czytelnik
robson44 dodano: 20.06.2018 15:03 #2
Szybko się nudzi - prawda. W podstawowej wersji gry masz tylko 9 map, w trybie wojny tylko 3. Poza tym zbyt dużo przypadkowości, żeby był fun na dłuższą metę. Match making dziwny - zamiast łączyć na podstawie najniższego pingu, priorytetyzuje czas oczekiwania, tzn. połączy Cię z nawet wujowym serwerem o wysokim pingu, byleby szybko znaleźć mecz (łączyło mnie z Hiszpanami!!!). Aim assist - czasem działa, czasem nie. Odrzut broni też randomowy, podobno żeby dać szansę nowym graczom (!). Dlatego bronie warte użycia można policzyć na palcach jednej dłoni. Ogólne wrażenie mam takie, że kod sieciowy jest bardzo niespójny i losowo nagradza/karze wybranych graczy - niezależnie od umiejętności. Może to jakiś podła sztuczka psychologiczna na zasadzie hazardu, żeby ludzi na dłużej zatrzymać przy grze i żeby więcej kasy wydawali na DLC. Ogólnie nie polecam.

BO3 to lepsza gra, bez dwóch zdań.

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych