Forum - Platforma - Sony - problem z nie usłuchanymi dualshockami

fckit1125
Poziom: 18
REP.: 55
Czytelnik
fckit1125 dodano: 13.06.2018, 16:58 #1
witam wszystkich.od tygodnia mam problem z joyami .nie chca sie sluchac.zacinaja sie np podszas przegladania czegos czy to na yt czy podczas grania .przykladowo przesuwam w ktoras strone i samoistnie leci we wcisnietym kierunku,ma opóznienia.dzwonilem na infolinie i proponowali przywrocenie ust fabrycznych oraz restet joyow.nic to nie dalo.dzis zauwazylem ze jesli nie ma przeszkod takich jak np cialo gracza to dziala dobrze a jesli wezme go za plecy to juz swiruje.moze to ten modol wifi/bluetooth??dzwonilem ponownie by spytac sie ile by kosztowala naprawa to mi baba mowi ze nie naprawiaja tylko moge zaplacic 650 to mi wymienia konsole na jakas inna uzywke.....smiech na sali.jest jeden gosc co ma te modoly na all za 130 zl.tylko zebym mial pewnosc ze to pomoze.dodam ze mam premierowke ps4.mial ktos w z was moze kiedys taki problem i znalazl rozwiazanie??pozdrawiam
Fred
Poziom: 37
REP.: 1140
Czytelnik
Fred dodano: 13.06.2018 22:07 #2
podepnij innego pada, albo wez konsole gdzie sprzedawaja uzywki itp i tam podepnij konsole i na miejscu dostaniesz innego pada do testu. Sprawdz na kablu czy jest to samo, bo jak jest wpiety w usb to chyba sygnał po nim leci. Podepnij pod PC jak masz BT i tam sprawdz jak działa

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych