SKLEP

Forum - PPE i PSX Extreme - PPE.pl - opinie, uwagi, sugestie - Plusy, a minusy - jest ich limit?

Przejdź do strony

Strona

Jestem Ząbek!! Chcesz z rakiety?!
shinkadamo
Poziom: 56
REP.: 16144
Czytelnik
shinkadamo dodano: 12.06.2018, 18:52 #1
Kilkanaście minut temu otrzymałem ciekawy komunikat. Nie wiem, czy był on automatyczny, czy ktoś śledzi moje poczynania na portalu? Jednak trochę mnie zbulwersował.
Akurat mamy targi E3, pojawia się wiele artykułów i co za tym idzie - mnóstwo komentarzy. Jako, że nie siedzę cały czas na portalu, staram się czasami nadrobić lekturę osób komentujących. Nie będę ukrywał, że jestem człowiekiem z poglądami i kieruję się pewnym podejściem do wielu tematów. Oczywiście nie zawsze da się być obiektywny, czasem człowiek się stara, czasem bywa złośliwy i działa to w obie strony. Jak już wspomniałem, kiedy śledzę lekturę komentarzy, korzystam przy tym z systemu plus/minus i jeśli pojawi się komentarz, który przykuje moje oko, dostaje plusa lub minusa, zależy, czy to charakter pozytywny, czy negatywny. Akurat złożyło się, że jednemu z uczestników dyskusji poleciałem paroma minusami, bo komentarze były co były dla mnie dość "płaskie" i na mój gust, skorzystałem z opcji dania minusa i dostałem komunikat, by przestać. Trochę to nie na miejscu.

Czy jest jednak jakiś limit w ich dawaniu (plus/minus)? Kiedyś poleciałem strasznie plusami i to nie raz - najczęściej pod GROmadą, bo tematyka bloga nakazuje dać plusa za własny line-up każdego i nie otrzymałem żadnego komunikatu.

Skąd mam wiedzieć, czy mogę dać minusa, a kiedy mam wiedzieć, by go nie dać? Tak się nie da. Będę dawał je, kiedy będę uważać to za słuszne.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.06.2018, 18:56

Życie bez muzyki byłoby pomyłką.
Maciej2801
Poziom: 87
REP.: 94392
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 12.06.2018 19:23 #2
On sie pojawia jak dasz komuś około 10 minusów.
shinkadamo
Czytelnik
shinkadamo dodano: 12.06.2018 19:36 #3
10 minusów? Dobry jestem... i to pierwszy raz... MrGreen Jeśli jest automatyczny to on mi lotto. Gorzej, jeśli jesteśmy śledzeni w swoich poczynaniach.
Gears of War FOREVER
murinek
Poziom: 37
REP.: 9794
Czytelnik
murinek dodano: 12.06.2018 20:21 #4
mi non stop ktoś daje minusy i mnie to denerwuje już od jakiegoś czasu to się dzieje
Gość
Gość
Rht4r dodano: 12.06.2018 22:19 #5
Jak dasz kilka minusów z rzędu to dostajesz ostrzeżenie i jak dajesz nadal to komunikat że administracja to sprawdzi i blokuje się możliwość oceniania.
Jak dajesz analogicznie same plusy to nie ma czegoś takiego.
Jest to pewnie po to bo są tu tacy którym nie raz coś napiszesz i złośliwie dają te minusy później przy każdym komentarzu. Potrafią nawet wejść na profil i tam wszędzie powstawiać, a i nawet grzebać się w jakichś starych komentarzach byle się wyżyć tak i "wielką szkodę" zrobić bo chyba się zdaje im że tak komuś reputację zaniżą.
Sam mam takiego jedne czy dwóch cichych wielbicieli.
Wiem też że z tą punktacją tu był syf jeszcze większy kiedyś i taki przygłupek dawał wszędzie ile wlezie minusy a potem dodawał kogoś na czarną listę aby nie można było się odwdzięczyć. Coś w ten deseń tutaj było przez jakiś czas.
Dla mnie to albo niech poprawią ten system reputacji albo go zniosą. Nawet niech zrobią bez minusów ale zamiast plus jakieś "piwo" czy emotki jak na niektórych forach.
shinkadamo
Czytelnik
shinkadamo dodano: 12.06.2018 22:36 #6
Z tymi cichymi wielbicielami to fakt. Sam nawet, kiedy miałem parę dni zastoju w pisaniu komentarzy (wizyta w szpitalu), ilość minusów mi przybywała, więc ktoś odkurzył pewnie moje starsze wypociny i wziął je na warsztat Mrugnięcie
Maciej2801
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 13.06.2018 15:09 #7
Też mam takich 9 cichych wielbicieli.... Szkoda gadać najlepiej jest wyrzucic system plusów i minusów.
Gears of War FOREVER
murinek
Czytelnik
murinek dodano: 13.06.2018 17:36 #8
co wyprostuje reputacje to ten ktoś mi zaniża i tak w kółko
Gears of War FOREVER
murinek
Czytelnik
murinek dodano: 13.06.2018 20:22 #9
to użytkownik Fred tak nas minusuje to on rozdaje te minusiki i się z tego cieszy co z takim delikwentem można zrobić ? czarna lista ? żeby go zablokować tego skur*****a
Fred
REP.: 1183
Czytelnik
Fred dodano: 13.06.2018 21:55 #10

murinek napisał:

to użytkownik Fred tak nas minusuje to on rozdaje te minusiki i się z tego cieszy co z takim delikwentem można zrobić ? czarna lista ? żeby go zablokować tego skur*****a

co?????? ja minusuje ciebie? jeszcze plusy ci dawałem. No chyba że chcesz to założe drugie konto i ci naminusuję
Gears of War FOREVER
murinek
Czytelnik
murinek dodano: 13.06.2018 21:58 #11

Fred napisał:

murinek napisał:

co?????? ja minusuje ciebie? jeszcze plusy ci dawałem. No chyba że chcesz to założe drugie konto i ci naminusuję

właśnie się dowiedziałem że to te nie ty sorry za to wszystko OK ale na prawdę ktoś mi robi na złość

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.06.2018 o godz. 21:59

dampe
REP.: 5491
Czytelnik
dampe dodano: 13.06.2018 22:11 #12
Problem stałych "wielbicieli" jest na ppe od dawna i w zasadzie nic się z tym nie robi. Próbowano rozwiązać to za pomocą uniemożliwienia minusowania przez dodanie kogoś na czarną, ale w konsekwencji wyszedł z tego jeszcze większy burdel niż był wcześniej, więc przywrócono stary system. Już kilkukrotnie podawałem pomysł jak to rozwiązać, ale administracja chyba nie chce podjąć się tego tematu. A szkoda, bo rozwiązać można to w stosunkowo prosty sposób.
int main( int, char** ) try { throw std::logic_error( myCode() ); }
catch( const std::exception& e ) { puts( e.what() ); } ///:~
Maciej2801
Czytelnik
Maciej2801 dodano: 14.06.2018 06:57 #13

dampe napisał:

Problem stałych "wielbicieli" jest na ppe od dawna i w zasadzie nic się z tym nie robi. Próbowano rozwiązać to za pomocą uniemożliwienia minusowania przez dodanie kogoś na czarną, ale w konsekwencji wyszedł z tego jeszcze większy burdel niż był wcześniej, więc przywrócono stary system. Już kilkukrotnie podawałem pomysł jak to rozwiązać, ale administracja chyba nie chce podjąć się tego tematu. A szkoda, bo rozwiązać można to w stosunkowo prosty sposób.

Opowiedz o nim z chęcią poslucham.
Wałs0raj
Poziom: 51
REP.: 2830
Czytelnik
Wałs0raj dodano: 14.06.2018 09:02 #14

Maciej2801 napisał:

Też mam takich 9 cichych wielbicieli.... Szkoda gadać najlepiej jest wyrzucic system plusów i minusów.

Maciuś to ja? MrGreen a nie, tylko zauważ w zeszłym roku miałeś najwięcej komentarzy, ale plusów już nie, nie pamiętam ile miałeś, ale chyba nie zawiele w porównaniu do tego co napisałeś. Starasz się zawsze i wszystko skomentować, często piszesz, aby coś tylko napisać co nic nie wnosi do tematu.
Z miesiąc temu cały dzień klepałeś pod każdym newsem komenty typu: spoko, super, zagram, przeszedłeś już sam siebie to sorry, ale nóż w kieszeni się otwiera jak te brednie czytam i nie dziw, że masz takich wielbicieli.
ps4xbox360
Poziom: 33
REP.: 2520
Czytelnik
ps4xbox360 dodano: 14.06.2018 09:13 #15
ja bym wstawił jakieś serduszka, kciuki, piwka, buźki, wywaliłbym system liczbowy
Przejdź do strony

Strona

Szybka odpowiedź

Przeglądają temat

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych